Central Bohemia University

Úvod

Read the Official Description

Úvod

CBU patří mezi nejnovější a nejmodernější soukromé univerzity v České republice. Přilákat stálý příliv nových studentů od svého založení v roce 2011. Svědčí o své pověsti jako vzdělávací instituce první úrovně. Nachází se v centru Prahy.

 • Jako inovativní univerzita, která neustále prospívá poskytováním vynikajících služeb a podpory našim studentům.
 • Všechny akademické dotazy by měly obdržet zpětnou vazbu do 48 hodin. Každý student má osobního učitele, který má konzultovat jakákoli témata a dotazy (jak akademické, tak odborné).

Certifikovaná instituce

Jsme akreditováni uznávanou britskou akreditační agenturou ASIC (akreditační služba pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity). Naše studijní programy a krátké kurzy jsou akreditovány buď INTEAS (Mezinárodní vzdělávací akreditační společností) nebo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nebo jiné orgány uznané v EU. Stali jsme se členem sítě QISAN (Kvalita mezinárodní studie v zahraničí). V současné době nabízíme nové bakalářské, magisterské a doktorské programy.

Partneři

CBU má zavedenou akademickou síť založenou na dohodách o partnerství a výměně studentů s více než 50 univerzitami po celém světě. CBU je člen QISAN.

Studijní programy

CBU nabízí studijní programy pro bakalářské, magisterské a doktorské studium na akademické a MBA programy na profesionální úrovni.

 • Exekutivní MBA
 • MBA v cestovním ruchu, pohostinství a řízení událostí
 • MBA ve vývoji nemovitostí
 • MBA v diplomacii a mezinárodních vztazích
 • MBA ve zdravotnictví

Zaměřujeme se na profesní rozvoj našich mezinárodních studentů, což má za následek poskytovat všechny předměty v anglickém jazyce.

Výzkum

Od roku 2013 pořádáme každoroční mezinárodní konferenci, která je v současné době indexována v databázi Thomson Reuters - Web of Science Core a Proquest. Přednášející publikují v časopisech Scopus a Thomson Reuters hodnosti v mnoha oborech a specializacích (např. Ekonomie, inženýrství, přírodní vědy apod.). Včetně konference publikujeme celkem čtyři výzkumné časopisy indexované v Google scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef a dalších databázích. Podporujeme otevřený přístup a používáme Open Journal System.

LEKTOŘI

Většina našich přednášejících jsou odborníci s rozsáhlými odbornými a / nebo výzkumnými zkušenostmi, kteří se zavázali k praktickosti, což znamená, že jsou v jejich výuce průběžně aktuální a aktuální. To je velmi důležité zejména pro studenty v našich odborných studijních programech (MBA a DBA).

E-Learning Studenti mají přístup k Matrix NEO, nejmodernějšímu systému založenému na cloudovém e-learningu, který používáme pro naše on-line a celodenní přednášky.

 • Je poskytována v široké škále jazyků. Perfektně čte v mobilních a tabletových zařízeních.
 • Uživatelsky příjemné prostředí pro čtení dokumentů, zobrazení videa nebo přehrávání zvuku.
 • Mezi další funkce patří webové konference, zasílání zpráv, knihovna zdrojů, nástroje pro spolupráci, sociální sítě, integrace s Diskem Google nebo iCalender, snadná správa atd.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět 1-year EMBAs » Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year EMBA

Executive MBA

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Česká republika Praha + 1 více

Executive MBA je nejvyšší úroveň MBA vzdělání pro střední až vrcholový management. Naše lekce jsou postavené na znalostech a zkušenostech profesionálů. Tento studijní program je vytvořen pro uchazeče, kteří manažerskou pozici již vykonávají nebo jí vykonávat chtějí [+]

Executive MBA je nejvyšší úroveň MBA vzdělání pro střední až vrcholový management. Naše lekce jsou postavené na znalostech a zkušenostech profesionálů. Tento studijní program je vytvořen pro uchazeče, kteří manažerskou pozici již vykonávají nebo jí vykonávat chtějí. Výuka probíhá o 13 víkendech během roku. Během roku studenti pracují na svých diplomových pracích. Nejbližší studium začíná v polovině února 2017 a končí v únoru 2018. Za toto období studenti absolvují 13 víkendů výuky. Studenti se mohou hlásit do konce ledna. Při požadavku pozdějšího nástupu, prosím kontaktujte nás. Lekce V jakém jazyce chcete studovat? První možností je kompletně v českém, anglickém nebo ruském jazyce. Druhou možností je kombinovaná forma, což znamená přednášení v češtině, ale podkladové materiály a závěrečnou diplomovou práci v angličtině. Studenti lépe udrží pozornost při lekci v rodném jazyce a zároveň si otevřou možnost získat druhý MBA diplom ze zahraniční univerzity (kontaktujte nás pro více informací) – tzv. double degree program. V průběhu intenzivních víkendových kurzů sestávajících se z 240 akademických hodin studenti absolvují následující přednášky:... [-]


1-year MBA

MBA pro realitní trh a development

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Česká republika Praha + 1 více

Aneb MBA in Real Estate and Development je určen pro všechny, kteří by rádi zdokonalili své praktické schopnosti související s realitním trhem v celém procesu počínajícím zrodem a vytipováním příležitosti, přes přípravu projektu, oceňování, financování, realizaci, marketingem až po správu nemovitostí. Přednášející jsou v daném oboru zkušenými profesionály. [+]

Aneb MBA in Real Estate and Development je určen pro všechny, kteří by rádi zdokonalili své praktické schopnosti související s realitním trhem v celém procesu počínajícím zrodem a vytipováním příležitosti, přes přípravu projektu, oceňování, financování, realizaci, marketingem až po správu nemovitostí. Přednášející jsou v daném oboru zkušenými profesionály.

Výuka probíhá o 13 víkendech během roku. Během roku studenti pracují na svých diplomových pracích. Nejbližší studium začíná v polovině února 2018 a končí v únoru 2019. Studenti se mohou hlásit do konce ledna. Při požadavku pozdějšího nástupu, prosím kontaktujte nás.... [-]


MBA v cestovním ruchu a pohostinství

Campus nebo Online Kombinované 1 rok Přihlašování započato Česká republika Praha

Cestovní ruch, pohostinství a gastronomie je velmi specifický obor, který vyžaduje zvláštní schopnosti a dovednosti. Naši lektoři jsou zkušení profesionálové. Jestli toužíte po tom uspět v této oblasti, pak je tento program (MBA in Tourism, Hospitality and Event Management) právě pro vás. [+]

Cestovní ruch, pohostinství a gastronomie je velmi specifický obor, který vyžaduje zvláštní schopnosti a dovednosti. Naši lektoři jsou zkušení profesionálové. Jestli toužíte po tom uspět v této oblasti, pak je tento program (MBA in Tourism, Hospitality and Event Management) právě pro vás.

Výuka probíhá o 12 víkendech během roku. Během roku studenti pracují na svých diplomových pracích.

Nejbližší studium začíná v polovině února 2018 a končí v únoru 2019. Studenti se mohou hlásit do konce ledna. Při požadavku pozdějšího nástupu, prosím kontaktujte nás.

Lekce

V jakém jazyce chcete studovat?

První možností je kompletně v českém, anglickém nebo ruském jazyce. Druhou možností je kombinovaná forma, což znamená přednášení v češtině, ale podkladové materiály a závěrečnou diplomovou práci v angličtině. Studenti lépe udrží pozornost při lekci v rodném jazyce a zároveň si otevřou možnost získat druhý MBA diplom ze zahraniční univerzity (kontaktujte nás pro více informací) – tzv. double degree program.... [-]


MBA Ve Zdravotnictví

Campus forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Česká republika Praha

[+]

Jeden rok, rozšiřitelný

Naučíme vás

Řízení lidských zdrojů Finanční analýza a řízení [-]

Contact

Central Bohemia University

Adresa, 1. řádek Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praha, Česká republika
Website http://www.cbuni.cz/
Telefonní číslo +420 608 118 311