European Institute of Applied Science and Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) patří mezi nejnovější a nejmodernější vzdělávací instituce v České republice. Přitahuje nepřetržitý příliv nových studentů od svého založení v roce 2011. Osvědčuje svou pověst prvotřídní vzdělávací instituce. Nachází se v centru Prahy.

• Jako inovativní instituce, která neustále prosperuje při poskytování vynikajících služeb a podpory našim studentům.

• Všechny akademické dotazy by měly obdržet zpětnou vazbu do 48 hodin. Každý student má učitele, který má konzultovat jakákoli témata a dotazy (jak akademické, tak odborné).

Certifikovaná instituce Jsme akreditováni uznávanou britskou akreditační agenturou ASIC (Akreditační služba pro mezinárodní školy, vysoké školy

• Executive MBA

• MBA v cestovním ruchu, pohostinství a řízení událostí

• MBA v oblasti realitního vývoje

• MBA ve zdravotnictví

Zaměřujeme se na profesní rozvoj našich zahraničních studentů, což vede k poskytování všech kurzů v anglickém jazyce.

Výzkum Od roku 2013 organizuje naše pobočka Výzkumný ústav CBU výroční mezinárodní konferenci, která je v současné době indexována v databázi Thomson Reuters - Web of Science Core a Proquest. Přednášející publikují v časopisech Scopus a Thomson Reuters hodnosti v mnoha oborech a specializacích (např. Ekonomie, strojírenství, přírodní vědy apod.). Včetně konference publikujeme celkem čtyři výzkumné časopisy indexované ve službách Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef a dalších databázích. Podporujeme otevřený přístup a používáme Open Journal System. Lektoři Většina našich přednášejících jsou odborníci s rozsáhlými odbornými a / nebo výzkumnými zkušenostmi, kteří se zavázali k praktickosti, což znamená, že jsou trvale aktuální a aktuální ve výuce. To je velmi důležité zejména pro studenty v našich odborných studijních programech (MBA a DBA). E-Learning Studenti mají přístup k Matrix NEO a Netventic LMS, nejmodernějšímu e-learningovému systému založenému na cloudu, který používáme pro naše on-line / part-time / full-time přednášky.

• Je poskytována v široké škále jazyků. Perfektně čte v mobilních a tabletových zařízeních.

• Uživatelsky příjemné prostředí pro čtení dokumentů, zobrazení videa nebo přehrávání zvuku.

• Mezi další funkce patří webové konference, zasílání zpráv, knihovna zdrojů, nástroje pro spolupráci, sociální sítě, integrace s Diskem Google nebo iCalender, snadná správa atd.

Místa

Praha

European Institute of Applied Science and Management

Adresa, 1. řádek
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praha, Praha, Česká republika
Telefonní číslo
+420 608 118 311