Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Úvod

Read the Official Description

O

Společnost byla založena v roce 2006, jsme největší mezinárodní joint venture univerzitě v Číně, partnerství mezi Xi'an Jiaotong University a University of Liverpool.

VIZE A POSLÁNÍ

Naší vizí je, aby se stal výzkum-vedl mezinárodní univerzitě v Číně a čínská univerzita mezinárodně uznávaný pro své jedinečné vlastnosti v učení a vyučování, výzkum, sociální služby a řízení vzdělávání.

VISION

Aby se stal výzkum-vedl mezinárodní univerzitě v Číně a čínská univerzita mezinárodně uznávaný pro své jedinečné vlastnosti v učení a vyučování, výzkum, sociální služby a řízení vzdělávání.

MISSION

  • Vzdělávat technických a manažerských odborníky s mezinárodními perspektiv a konkurenční schopnosti
  • Integrovat globální ekonomický a sociální rozvoj s odbornými znalostmi v oblasti podnikání a technologie
  • S naším jedinečným zaměřením a funkcí, provádět výzkum v oblastech, kde lidstvo čelí vážným problémům
  • Prozkoumání nových modelů pro vyšší vzdělávání, které bude mít silný vliv na rozvoj vzdělávání v Číně a ve světě.

HISTORIE

10-ti letého cesta z méně než 200 zaměstnanců a studentů dnešní živou komunitou více než 10.000 byl náročný a obohacující.

2016 si připomínáme 10. výročí založení XJTLU. Máme prošel několik milníků na cestě, ale je tu ještě víc, abychom mohli dosáhnout.

NAVŠTIV NÁS

Suzhou je snadno dostupný letadlem, vlakem a autobusem. Nachází se v Suzhou Industrial Park, na východ od historického centra města Su-čou.

PARTNERSTVÍ

Spolupráce je nezbytná pro práci, kterou děláme. Pohání náš výzkum, pohání náš vývoj programu, vytváří příležitosti pro naše studenty a přináší praktické zkušenosti našich pracovníků a studentů.

Vyššího vzdělání v Číně

Jsme mění pravidla hry v oblasti vysokého školství v Číně. Naše nadnárodní model je jedinečný v zemi, a tak je náš příspěvek k rozvoji vysokého školství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět Summer courses » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Contact

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Adresa, 1. řádek Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, Dushu Lake Higher Education Town, Suzhou Industrial Park
215123 Suzhou, Čína
Website http://www.xjtlu.edu.cn/en/
Telefonní číslo +86 512 8816 1000