Wuhan University School of Economics and Management

Úvod

Read the Official Description

Wuhan University

Univerzita je jedním z prvních univerzit založena v moderní Číně. To se datuje do Ziqiang (sebedůvěra) Ústav, který byl založen v roce 1893 Zhang Zhidong, guvernér Hubei a Hunan provincie. U příležitosti jeho stoleté oslavy v roce 1993, prezident Ťiang Ce-min a druhá strana a státní představitelé prezentovali své nápisy blahopřání. Nový Wuhan univerzita byla založena v roce 2000 po sloučení původního Wuhan University, Wuhan University of Hydraulické a elektrotechnické v Wuhan Vysoké školy báňské v zeměměřictví a mapování, a Hubei Lékařské univerzitě.

Kampus Wuhan University byl označen za "nejkrásnější univerzitě v Číně," s mimořádnou a malebném prostředí. Univerzita se rozkládá na ploše 2,52 milionu metrů čtverečních. Jeho mnoho majestátní, palácové budovy, které kombinují obě čínské a západní styly, jsou široce považovány za klasické a elegantní tvar.

V současné době, WHU má kolem 52.000 studentů a 3600 profesorský akademických pracovníků. Jsou uspořádány do jedenácti akademické disciplíny, jmenovitě, filozofie, vědy, ekonomie, práva, vzdělávání, literatura, historie, strojírenství, zemědělství, lékařství, a řízení. Vedle této struktury, univerzita zřídila šest fakult, které jsou humanitní vědy, společenské vědy, přírodní vědy, inženýrství, informační vědy a medicíny.

Výjimečně mezi čínskými národní univerzity, Wuhan univerzita má pět tématických disciplín první úrovně, které byly souzeni podle čínského ministerstva školství jako mít řadu národních klíčových oblastech. V rámci těchto širokých kategorií, univerzita má také 29 sekundární disciplíny. 17 z nich byly také posouzeny jako národní klíčové disciplíny s 6 sekundární disciplíny jsou řazeny podle státem jako národní klíčové disciplíny. Navíc, univerzita má 28 první úrovně disciplín a 208 sekundárních disciplín, které byly uděleny právo udělovat tituly PhD. 296 sekundární disciplíny byly schváleny udělovat tituly na magisterské úrovni. Univerzita má také 32 post-doktorské pracovních stanic. Navíc, univerzita má 3 třílůžkové AAA národní normy přidružené nemocnice v oblasti Wuhan.

Ekonomika a Management School

Čestný jako "praotce čínského podnikatelského vzdělávání" je ekonomika a management School of Wuhan University (EMS) má dlouhou historii. To se datuje do roku 1893 v dynastie Čching, kdy Zhang Zhidong, guvernér Hubei a Hunan provincie, založil "Ziqiang (soběstačnost), Institute." Jednalo se o rozdělení obchodu a podnikání, a byl v praxi, nejdříve obchodní vzdělávací instituce v Číně potvrzuje i čínským ministerstvem obchodu. V lednu 2001, Wuhan univerzita založila jeho první Business School sloučením 5 různých škol z 3 univerzitách. V srpnu 2005, Business School byla přejmenována na Ekonomika a Management School (EMS) a byla přemístěna do účelové administrativní budovy. Nabízí 30.000 m² kanceláří a výukových zařízení, která jsou plně vybaveny state-of-art výukových a výzkumných zařízení, spolu s rozsáhlou knihovnou věnované ekonomiky a managementu a celostátní show-case výzkumné laboratoři centra. V rámci svých dvou širokých vyučovaných předmětů ekonomie a managementu, škola má 4 první úrovně disciplíny, všechny s právem na udělení Masters, PhD a post-doktorské kvalifikací. To má jednu národní klíčové první úrovně disciplínu a 7 národní klíčové sekundární disciplíny, z nichž všechny jsou významní kvalifikace v rámci buď v národním vysokoškolském systému, nebo Chu-pej provincie sám. V září 2010 byla škola nabízí 20 doktorské programy, 25 magisterských programů, 10 profesionální mistr studijních programů (například MBA, EMBA, atd), 19 programy vysokoškoláka a 7 experimentální-vysokoškoláka učení tříd.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mezinárodní MBA - Plný úvazek

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Wuhan

Wuhan University Ekonomika a management School Mezinárodní MBA je 2-2,5 rok, Full-time MBA program vyučován v angličtině určený pro vysoce potenciálních profesionálů, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vedoucí. [+]

Wuhan University Ekonomika a management School Mezinárodní MBA je 2-2,5 rok, Full-time MBA program vyučován v angličtině určený pro vysoce potenciálních profesionálů, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vedoucí.

Tento program poskytuje komplexní všeobecné manažerské vzdělávání s globální perspektivou a čínské funkce. Komplexní vzdělávací program zahrnující základní obchodní praktiky zajišťuje studentům zlepšit jejich schopnosti jako manažeři, vedoucí a podnikatelé, zatímco speciální kurzy vedené Číny i ze zahraničí slavný specialista poskytnout in-hluboké znalosti o čínské ekonomice výjimečné, vedoucí manažerské znalosti a mezikulturní problem.Besides , jako student v hlavní výzkumné univerzity v Číně, možnosti pro přizpůsobení své MBA jsou téměř nekonečné. ... [-]