Přečtěte si oficiální popis

Globální Executive MBA (Gemba) v Šanghaji představuje silný partnerství mezi University of Southern California Marshall School of Business a Shanghai Jiao Tong University Antai Vysoké škole ekonomie a managementu, zachycující nejlepší ze skutečně globální vzdělávací zkušenost.

Gemba studenti sešli z celého světa se učit od vynikajících členů fakulty a sdílet neocenitelné zkušenosti. Tento program přitahuje široký průřez profesionály: jsou vedoucí zaměstnanci od nadnárodních, soukromých a veřejných firem, podnikatelů a vůdců rodinné podniky.

Výhody jisté míry Gemba jsou nezaměnitelné: Příslušné třídy vyučují vynikající fakulty, vynikající globální sítě, a celoživotní přátelství v rámci celosvětového USC Trojan rodině.

Gemba PARTNERSTVÍ

University of Southern California

USC (University of Southern California), je soukromý, ne-pro-zisk, nonsectarian, výzkumná univerzita, která byla založena v roce 1880 s hlavním kampusu v Los Angeles, Kalifornie. V Kalifornii je nejstarší soukromé výzkumné univerzity, USC historicky vychoval řadu regionu podnikatelů a odborníků. V posledních desetiletích, univerzita také zadlužuje jeho umístění v Los Angeles navázat spolupráci s výzkumnými a kulturních institucí po celé Asii a Tichomoří. S ohledem na stav Los Angeles jako globální město, USC má největší počet zahraničních studentů nějaké univerzity ve Spojených státech. V roce 2011, USC byl jmenován mezi Top 10 Dream škol v národě.

Shanghai Jiao Tong University

Shanghai Jiao Tong University (SJTU) je široce uznáván jako jeden z nejlepších čínských pěti univerzit. SJTU byla založena v roce 1896 ShengXuanhuai a je tak jedním z nejstarších univerzit v Číně. SJTU vybuduje velké množství vynikajících jednotlivců a významně přispěli k prosperitě národa, zejména v oblasti vývoje vědy a techniky. Naše slavné absolventy patří bývalý generální tajemník Komunistické strany JiangZemin, zakladatel PRC raketové programu Qian Xuesen, a stovky others.More než 200 akademiků z Číny akademie věd a akademie inženýrství jsou absolventi SJTU.

Marshall School of Business

USC Marshall School of Business je soukromá výzkumná a akademická instituce zavazuje vzdělávat globálními vůdci zítřka. Hodnocena jako jedna z nejlepších školních let země na účetnictví, finance, podnikání a mezinárodních obchodních studií, Marshall také sdílí bohatou historii a živé společenství akademického systému USC.

Antai Vysoká škola ekonomie a managementu

Jak je případ s naší mateřskou instituci, SJTU se Antai Vysoká škola ekonomie a managementu (ACEM) je široce uznávána jako top-five obchodní škole v Číně. S celkovým studentský sbor skoro 6000 a fakulty 200, ACEM nadále vede obchodní vzdělání vpřed v Číně a v Asii. ACEM je jediná obchodní škola v Číně, které mají být trojnásobný-akreditován: AACSB, AMBA a Equis, a byla hodnocena podle Financial Times jako No. 2 v Číně za mezinárodně relevantního výzkumu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Real-Světová obchodní výzvy a příležitosti nejsou omezeny na žádnou část organizační struktury dané společnosti (jako jsou finance, a uvádění na trh, nebo dodavatelského ... [+]

Stávat globální leader

Můžete se snažit čím dál úspěšnější a globálně relevantní vůdce C-suite. Ale ty narážejí na překážky. Nesmíte být stále klíčové akce a pracovní nabídky. Nebo vaše dovednosti set již nemusí být dostatečná pro splnění vašich rostoucích vedení výzvy. Nebo si nejste obdržení zvýšení kompenzací víte, že jste schopni vydělávat.

Stát se globálním lídrem budete snažit být, budete potřebovat:

Důvěry C-suite-level ze silnějšího vedení a interpersonální dovednosti, budování partnerství, ovlivňovat ostatní a řídit výsledky v rozmanitém globálním prostředí, což potvrzuje, že jste celkově silný vůdce; Top-tier globální pověření, takže manažeři hledají vás na přijímání a prosazování, jak se cítí jistější ve své schopnosti vést; Skutečně globální síť, rozšiřuje svoji řadu pracovních a obchodních příležitostí, stejně jako vaše pochopení globálního obchodního prostředí, takže můžete efektivně vést po celém světě. Otevření nového vesmíru kariérového Možnosti ... [-]
Čína Shanghai
Září 2019
Kombinované
20 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině