USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Globální Executive MBA (Gemba) v Šanghaji představuje silný partnerství mezi University of Southern California Marshall School of Business a Shanghai Jiao Tong University Antai Vysoké škole ekonomie a managementu, zachycující nejlepší ze skutečně globální vzdělávací zkušenost.

Gemba studenti sešli z celého světa se učit od vynikajících členů fakulty a sdílet neocenitelné zkušenosti. Tento program přitahuje široký průřez profesionály: jsou vedoucí zaměstnanci od nadnárodních, soukromých a veřejných firem, podnikatelů a vůdců rodinné podniky.

Výhody jisté míry Gemba jsou nezaměnitelné: Příslušné třídy vyučují vynikající fakulty, vynikající globální sítě, a celoživotní přátelství v rámci celosvětového USC Trojan rodině.

Gemba PARTNERSTVÍ

University of Southern California

USC (University of Southern California), je soukromý, ne-pro-zisk, nonsectarian, výzkumná univerzita, která byla založena v roce 1880 s hlavním kampusu v Los Angeles, Kalifornie. V Kalifornii je nejstarší soukromé výzkumné univerzity, USC historicky vychoval řadu regionu podnikatelů a odborníků. V posledních desetiletích, univerzita také zadlužuje jeho umístění v Los Angeles navázat spolupráci s výzkumnými a kulturních institucí po celé Asii a Tichomoří. S ohledem na stav Los Angeles jako globální město, USC má největší počet zahraničních studentů nějaké univerzity ve Spojených státech. V roce 2011, USC byl jmenován mezi Top 10 Dream škol v národě.

Shanghai Jiao Tong University

Shanghai Jiao Tong University (SJTU) je široce uznáván jako jeden z nejlepších čínských pěti univerzit. SJTU byla založena v roce 1896 ShengXuanhuai a je tak jedním z nejstarších univerzit v Číně. SJTU vybuduje velké množství vynikajících jednotlivců a významně přispěli k prosperitě národa, zejména v oblasti vývoje vědy a techniky. Naše slavné absolventy patří bývalý generální tajemník Komunistické strany JiangZemin, zakladatel PRC raketové programu Qian Xuesen, a stovky others.More než 200 akademiků z Číny akademie věd a akademie inženýrství jsou absolventi SJTU.

Marshall School of Business

USC Marshall School of Business je soukromá výzkumná a akademická instituce zavazuje vzdělávat globálními vůdci zítřka. Hodnocena jako jedna z nejlepších školních let země na účetnictví, finance, podnikání a mezinárodních obchodních studií, Marshall také sdílí bohatou historii a živé společenství akademického systému USC.

Antai Vysoká škola ekonomie a managementu

Jak je případ s naší mateřskou instituci, SJTU se Antai Vysoká škola ekonomie a managementu (ACEM) je široce uznávána jako top-five obchodní škole v Číně. S celkovým studentský sbor skoro 6000 a fakulty 200, ACEM nadále vede obchodní vzdělání vpřed v Číně a v Asii. ACEM je jediná obchodní škola v Číně, které mají být trojnásobný-akreditován: AACSB, AMBA a Equis, a byla hodnocena podle Financial Times jako No. 2 v Číně za mezinárodně relevantního výzkumu.

Místa

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
Room 102, South Building,
Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University,
535 Fahuazhen Road

200052 Šanghaj, Šanghaj, Čína