UBC IMBA in Shanghai

Úvod

Read the Official Description

UBC UBC se řadí mezi nejlepší univerzity na světě, ale to, co jsou faktory, které mají poháněná tento růst? Co je UBC příběh? UBC Brand je velká myšlenka o univerzitě, který byl vyvinut s UBC komunitou po dobu dvou let (2007-09). Výsledný koncept odráží emocionální reakci lidé mají na univerzitu, že toto místo je na rozdíl od jakékoli jiné: UBC je místem mysli. UBC Brand, místo mysli, byl vyvinut během dvouletého konzultačního procesu (2007-09), který zabývají studenty, schopnost, osazenstva, absoloventky, přátele a dárců. Výzva: zjistit, co dělá UBC unikátní. Tento proces nebyl o vytvoření nového loga. Zaměřil se na formulování velkou představu o tom, UBC, který zapouzdří pocit energie a možnosti na našich areálech. Mnoho účastníků zdůraznil prostředí UBC otevřenosti, která již pomohla vytvořit dynamický pocit místa žádný jiný Univerzita může domáhat. Sauder School of Business Sauder School of Business je jedním z předních světových akademických obchodních škol. Umístil ve Vancouveru, Kanada je vstupní branou do Pacifiku, Sauder poskytuje globální obchodní perspektivy na dynamické křižovatce na mezinárodním trhu. Věnováno přísné a relevantní učení, naše programy generovat obchodních lídrů, kteří řídí změny a tvarové odvětví a organizací po celém světě. Sauder se zavázala, že mezinárodní lídr v oblasti tvorby a provádění obchodní znalosti, a podporovat celoživotní úspěch pro naše studenty a absolventy. UBC Mezinárodní MBA (IMBA) UBC Mezinárodní MBA je 20-měsíční, part-time program vyučován ve spolupráci s Antai Vysoké škole ekonomie a managementu v Shanghai Jiao Tong University v Šanghaji v Číně. Tento jedinečný program má světové třídy UBC fakulty, oceněnou učební osnovy uznané podle čínského ministerstva školství, a dva týdny studia v kanadském Vancouveru.

Co se naučíte Jako student UBC IMBA, získáte:

perspektivní řízení obecně na základě řádného pochopení klíčových obchodních funkčních oblastí a jejich vzájemné závislosti široce založená, senior-úrovni strategický přístup k podnikání rozhodování týmová práce, komunikace a vůdcovské schopnosti rozvíjeny prostřednictvím řešení problémů, skupinových projektech a prezentace.

Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Kombinované 20 měsíců September 2018 Čína Shanghai

UBC International MBA je 20měsíční, na částečný úvazek program vyučovaný ve spolupráci s Antai vysokou školou ekonomiky a řízení na Shanghai Jiao Tong University v Šanghaji v Číně. Tento jedinečný program má světové třídy UBC fakulty, oceněnou učební osnovy uznané podle čínského ministerstva školství, a dva týdny studia v kanadském Vancouveru. [+]

Mezinárodní MBA

Vytvořte si pověst na světové špičce značky; UBC a Sauder School of Business. 20-ti měsíční studium MBA na částečný úvazek v Šanghaji (anglicky) Třídy umístěné v Šanghaji Jiao Tong University; s výjimkou 2 týdnů v areálu UBC Vancouver 100% UBC Sauder Fakulta 100% severoamerická špičková univerzita Studium na částečný úvazek MBA Titul / třída nabízená v Šanghaji; stejný instruktor a materiál kurzu jako FT nebo PT UBC MBA Získejte mezinárodní titul MBA z UBC (absolvujte promoci ve Vancouveru spolu s dalšími absolventy MBA)

UBC International MBA je 20měsíční, na částečný úvazek program vyučovaný ve spolupráci s Antai vysokou školou ekonomiky a řízení na Shanghai Jiao Tong University v Šanghaji v Číně. Tento jedinečný program má světové třídy UBC fakulty, oceněnou učební osnovy uznané podle čínského ministerstva školství, a dva týdny studia v kanadském Vancouveru.... [-]