UBC IMBA in Shanghai

Úvod

Read the Official Description

UBC UBC se řadí mezi nejlepší univerzity na světě, ale to, co jsou faktory, které mají poháněná tento růst? Co je UBC příběh? UBC Brand je velká myšlenka o univerzitě, který byl vyvinut s UBC komunitou po dobu dvou let (2007-09). Výsledný koncept odráží emocionální reakci lidé mají na univerzitu, že toto místo je na rozdíl od jakékoli jiné: UBC je místem mysli. UBC Brand, místo mysli, byl vyvinut během dvouletého konzultačního procesu (2007-09), který zabývají studenty, schopnost, osazenstva, absoloventky, přátele a dárců. Výzva: zjistit, co dělá UBC unikátní. Tento proces nebyl o vytvoření nového loga. Zaměřil se na formulování velkou představu o tom, UBC, který zapouzdří pocit energie a možnosti na našich areálech. Mnoho účastníků zdůraznil prostředí UBC otevřenosti, která již pomohla vytvořit dynamický pocit místa žádný jiný Univerzita může domáhat.   Sauder School of Business Sauder School of Business je jedním z předních světových akademických obchodních škol. Umístil ve Vancouveru, Kanada je vstupní branou do Pacifiku, Sauder poskytuje globální obchodní perspektivy na dynamické křižovatce na mezinárodním trhu. Věnováno přísné a relevantní učení, naše programy generovat obchodních lídrů, kteří řídí změny a tvarové odvětví a organizací po celém světě. Sauder se zavázala, že mezinárodní lídr v oblasti tvorby a provádění obchodní znalosti, a podporovat celoživotní úspěch pro naše studenty a absolventy.   UBC Mezinárodní MBA (IMBA)   UBC Mezinárodní MBA je 20-měsíční, part-time program vyučován ve spolupráci s Antai Vysoké škole ekonomie a managementu v Shanghai Jiao Tong University v Šanghaji v Číně. Tento jedinečný program má světové třídy UBC fakulty, oceněnou učební osnovy uznané podle čínského ministerstva školství, a dva týdny studia v kanadském Vancouveru.  

Co se naučíte Jako student UBC IMBA, získáte:

perspektivní řízení obecně na základě řádného pochopení klíčových obchodních funkčních oblastí a jejich vzájemné závislosti široce založená, senior-úrovni strategický přístup k podnikání rozhodování týmová práce, komunikace a vůdcovské schopnosti rozvíjeny prostřednictvím řešení problémů, skupinových projektech a prezentace.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

UBC Mezinárodní MBA V Šanghaji

Campus forma Kombinované 20 měsíců September 2017 Čína Shanghai

Od roku 2000, Velká Británie Glenn Napier University (UBC) Sauder škola začala Shanghai Jiaotong University Antai škola ekonomie a managementu, spolupráce, v Shanghai International MBA (IMBA) kurzy pro profesionální manažery (Sauder School of Business) Získejte UBC Mezinárodní MBA v Šanghaji může pokračovat ve své kariéře současně zkušenosti systémové kurzy Obchodně podnikatelská fakulta v Severní Americe, a zároveň být schopen pokračovat ve své kariéře. [+]

UBC Mezinárodní MBA v Šanghaji

Od roku 2000, Velká Británie Glenn Napier University (UBC) Sauder škola začala Shanghai Jiaotong University Antai škola ekonomie a managementu, spolupráce, v Shanghai International MBA (IMBA) kurzy pro profesionální manažery (Sauder School of Business) Získejte UBC Mezinárodní MBA v Šanghaji může pokračovat ve své kariéře současně zkušenosti systémové kurzy Obchodně podnikatelská fakulta v Severní Americe, a zároveň být schopen pokračovat ve své vlastní věciIndustries.

Sino-kanadský spolupráce má dlouhou historii, od začátku roku 1980, UBC Sauder School of Shanghai Jiaotong University začala a časté akademických výměn, obě strany byly odhodlána podporovat rozvoj MBA Číny za téměř 30 let, až do teď původ. UBC Mezinárodní MBA Program prvních projektů Shanghai Jiaotong University v mezinárodní spolupráce MBA od roku 2000 a nyní má více než 10 let kooperačních vztahů. ... [-]