Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Shanghai Jiaotong University Antai Vysoká škola ekonomie a managementu

Shanghai Jiaotong University je jedním z nejstarších, nejstarší instituce vyššího vzdělání běhu School of Management. Historie Shanghai Jiaotong University Antai School of Management v roce 1903 lze vysledovat zpět do Qing Sheng Xuanhuai požádal vládní-run "Nanyang Business School vyšší." 1918 založil oddíl Shanghai Jiaotong University železniční Management. Společnost byla založena v roce 1979, Průmyslový management inženýrství, řízení rehabilitace. 1984 schválen Ministerstvem školství, School of Management, rekonstrukce Shanghai Jiaotong University. V roce 1996, Spojené státy a Shanghai Aetna International Group investovala do vybudování Jiaotong University School of Management, přejmenována na Antai School of Management, Shanghai Jiaotong University v roce 2000. Března 2006 vysoká škola byla přejmenována Shanghai Jiaotong University Antai Vysoká škola ekonomie a managementu. V roce 2011 vysoká škola získala AACSB (sdružení International School of elity), AMBA (Mezinárodní asociace MBA) a EQUIS (European Quality zlepšení systému) mezinárodní certifikace, stávat se jediným přístupem ke všem třem velké mezinárodní certifikační nejvyšší certifikační obchodní škole.

Institucionální nastavení vysoké školy za předpokladu, že oddělení marketingu, Operations Management, organizace a řízení, oddělení účetnictví, ministerstvo vědy o řízení, Manažerské informační systémy, strategie a inovace, katedra aplikované ekonomie oddělení, Katedra ekonomiky a oddělení financí, a Ústav systémového inženýrství, lidský Zdroje Institute, Institut dopravy, marketingové výzkumných center a finanční výzkumné centrum a další moderní 30 výzkumných institucí, má řízení vědy a inženýrství, obchodní administrativa, dva post-doktorské programy. Vysoká škola má poradní výbor, bývalý starosta Šanghaje, Wang Daohan sloužil jako první ředitel dozorčí rady.

Učitelé a studenti před vysokou školu má 187 učitelé na plný úvazek, včetně 57 profesorů, 70 docent, 93 procent učitelů s doktorátů. Vysoká škola má 1,536 vysokoškolských studentů, 597 postgraduálních studentů, 341 doktorandů, postgraduální 37, MBA studentů ve více než 1300, EMBA studenty ve více než 780, více než 200 zahraničních studentů.

International College ve spolupráci s Harvard University, Yaleova univerzita MIT Sloan School of Management, University of Pennsylvania Wharton School, University of Southern California, University of Michigan, University of Washington, University of British Columbia, University of Texas v Austinu School of Business, School of Marseille a další obchodní školy více než 50 v zahraničí slavných univerzit zřídit rozsáhlé partnerství. Od roku 1997, to zaslala více než 60 vynikajících mladých profesorů TRIPS do Evropy a dalších zemí, vzdělávání a přístupu, tam jsou desítky každoročně výměnných studentů výměna, trvalka desítky zahraničních pedagogů zapojených do výuky, udělal velký respekt v mezinárodním vzdělávání úspěchy doma iv zahraničí mají vysokou reputaci. Vysoká škola má v Singapuru MBA výukových bodů, a upgrade na Graduate School v roce 2002, o deset let Singapur trénoval více než 300 absolventů MBA.

Školská zařízení College se nachází v Šanghaji Xujiahui, stavební ploše více než 30.000 metrů čtverečních, a má studentské apartmány. V posledních letech se zvýšila investice vysoká škola, výukové zařízení a campus životní prostředí se výrazně zlepšila, škola byla vylepšena celkově měkké a tvrdé podmínky, stávající multimediálních učeben více než 50 pokojů, digitální knihovna pokrývá 1100 metrů čtverečních, sbírku více než 40.000 knih, každý třída více než 2200 čínských a zahraničních periodik.

Úroveň chod školy přírodních vědách v zemi patří k nejlepším instituce vyššího managementu učení profesionál, který dvakrát vyhrál "Shanghai University Assessment Management profesionální úrovni komplexní škola" první. V roce 2003 ministerstvo školství disciplinární organizaci hodnocení, disciplíny obchodního řízení byly hodnoceny na druhém místě. Kromě toho, různé odhady doma i v zahraničí, obchodního managementu, lidské zdroje byly hodnoceny jako první vyučování vysokoškoláka, absolvent řízení výuky obchod byl hodnocené jako první, Program EMBA je na třetím místě na čínském trhu, většina vedení , MBA program byl hodnocen jedním z nejlepších projektů v Asii a Tichomoří.

V posledních letech, silné akademické prostředí, vysoká škola zavázala a absolvoval řadu národních podélných a firemních poradenských projektů, včetně National Vynikající Youth Science Foundation, Národní přírodní Science Foundation, Národně sociální / Foundation přírodopisu, národní " Důležité výzkum 863 "high-tech programy. Výzkum se také zvyšuje každý rok, doma iv zahraničí, vlivné časopisy zveřejněna každoroční nárůst počtu výzkumných prací, publikoval monografie čísla učitel se rok od roku zvyšuje. Uplynulých pět let získaly více než 20 národních nebo provinční Achievement Award.

Postgraduální věda o řízení a inženýrské postdoctoral: Věda o řízení a inženýrství (dříve známý jako systémového inženýrství), 1985 (společný s University automatických kontrolních subjektů), byl schválen postgraduální, 1995 Shanghai byl ohodnocen jako klíčové disciplíny, 1998 Na vzniku samostatného post-doktorské výzkumné stanice, v roce 2002 byl jmenován národní klíčové disciplíny. Rover 17 profesorů (včetně 15 doktorandů dohledu). Deset let, provádět a dokončila více než 200 položek, včetně národních, provinčních ministerstev, Šanghaji a jiných typů výzkumných projektů, na domácím a zahraničních veřejných akademických časopisech publikoval více než 600 článků, monografií 16, přístup k národní, provinční a ministerské úrovni vědecký a technický pokrok ocenění více než 20 položek.

Post-doktorské programy v oboru Business Administration: Business Administration byl schválen v roce 2003 zřízení doktorského, doktorský tutor 24 lidí. Rover je podnik národní projekt a různá oddělení Státní rady 3, národní přírodní vědy (sociální fond vědy), 18 a další položky v celkové výši 79, má celkem 12 provincií a ministerské úrovni cen. Business Administration disciplína je důležitou základnou pro správu disciplíny senior talenty.

Vysokoškolský student aktivity jsou zaměřeny na pracovníky managementu školení vysoce kvalitní, aktivní studentské akademické prostředí, zřídila studii Deng Xiaoping teorie, finanční federace University, Shanghai Jiaotong University studenty MBA, a Shanghai Jiaotong University EMBA kluby, mládež dobrovolník servisních týmů a dalších studentských organizací, a plně rozšíření vzdělávací funkci druhé třídy, doktorandy fóra, MBA fórum, EMBA Masters Forum, rozvoj kariéry fórum, tři místa doktorandské workshopy a další akademické výměnné aktivity tak, že studenti využívají, je lepší komplexní schopnosti, a Washington International Business Challenge International Business Management Challenge, Národní správa Case Challenge pro úspěch v mnoha jiných soutěží.

V posledních několika letech, vysoká škola kolem "přední, asijsko-třída, světově proslulý," strategický cíl ukáznit stavbu jako výchozí bod k nekonvenční způsob vzdělávání s cílem kultivovat mezinárodně konkurenceschopné a inovativní talenty řízení ve výuce, vědecký výzkum, disciplína konstrukce, reforma práce a personální systém, kupředu, pragmatický a dosáhl rozvoj průlom a pozoruhodné úspěchy, v dubnu 2004 akademie vyhrál "Shanghai modelové pracovníků kolektivní" titul.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Antai Mezinárodní MBA (Imba)

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Shanghai

IMBA (International Master of Business Administration), program na ACEM je unikátní v tom, že nabízí studentům globální pohled s čínským zaměření, s využitím zahraničních profesorů, výměnných programů a kurzů vyučovaných výhradně v angličtině. [+]

Shanghai Jiao Tong University Antai Vysoká škola ekonomie a managementu je široce uznáván jako jeden z předních čínských obchodních škol. Jmenovitý třicátýdevátého mezi globálních programů MBA v roce 2016 Financial Times a TOP3 ve zvýšení platu po dobu tří po sobě jdoucích letech, Antai MBA je první MBA program v Číně, které mají být trojnásobně akreditaci AACSB, EQUIS a AMBA. Antai se nachází v centru Šanghaje, Čína nesporný obchodní kapitál, a je souhlasně zařadil mezi Top obchodních škol v Číně.

 

Antai Mezinárodní MBA (IMBA) Program Přehled

 

Program na ACEM IMBA je unikátní v tom, že nabízí studentům globální pohled s čínským zaměření, s využitím zahraničních profesorů, výměnných programů a kurzů vyučovaných výhradně v angličtině. Náš program přitahuje špičkové domácí uchazeče, kteří učí společně s obdobnými zahraničními firmami a výměnných studentů. IMBA je ideální pro kandidáty, MBA, kteří se snaží pochopit, jak východní a západní standardy v oblasti obchodu, klíčovou výhodou, protože náš svět se stává stále menším a propojené. ACEM posiluje mnoha spojů a spolupráce s vysokými školami po celém světě, podporovaných století dlouhé historii SJTU, který připravuje našim absolventům IMBA, aby vyhovovaly potřebám ekonomické globalizace jak s pevným profesní zkušenosti a moderní manažerské teorie.... [-]


Contact

Shanghai Jiao Tong University Antai College of Economics & Management

Adresa, 1. řádek Huashan 1954
Shanghai 200030, China
Website http://mba.sjtu.edu.cn/zt/imba/
Telefonní číslo +86-21-62932986