SIMBA - Shanghai International MBA, Tongji University

Úvod

Read the Official Description

Shanghai International MBA (Simba) je v Číně známé Tongji University a prestižní francouzské národní bridge University (ENPC) spoluzaložil čínsko-zahraniční společné MBA. SIMBA studenti dokončili své studium získají ENPC ENPC MBA diplomů. SIMBA autoritou "Financial Times" publikoval světovou špičku zařadil EMBA sto 34 (2009).

SIMBA chce trénovat mezinárodní senior management talent. Tongji University a ENPC pověst v oblasti vzdělávání a vzdělávací programy MBA Povrch zažil pozoruhodné výsledky. SIMBA a další MBA rozdíl je: Simba zaměřit se na globální ekonomickou integraci a čínské reformy a otevírání trend, školení v oblasti mezinárodní, cross-kulturní prostředí elitních řízení podniku. Za tímto účelem SIMBA vytváří směs mezinárodním a multikulturním prostředí k učení, s týmem prvotřídních zahraničních profesorů Business School na fakultě a soubor mezinárodních norem vyučovacích metod a řízení.

&nbsp

Simba je určen pro ty, kteří se odváží přijít z předních světových mezinárodních obchodních škol Učitelů na problémy lidí a design. ENPC MBA jako člen celosvětové sítě učení, SIMBA důraz na inovativní a podnikatelské kultury vedoucích pracovníků.

&nbsp

Simba je první asijskou udělila Mezinárodní asociace AMBA akreditovaný studijní program MBA a zahraniční spolupráce.

SIMBA páté znovuzvolení v roce 2009, "nejvlivnější čínské zahraniční družstvo MBA" druhou zemi.

SIMBA je zřízení úřadu Státní rady a Ministerstva školství v oboru formální schválení a uznání.

Dvě třetiny SIMBA Grant od ENPC MBA globální učení sítě, profesor zaměstnaný světových obchodních škol, včetně London Business School, University of Warwick, ENPC, Francie University, Rotterdam, Nizozemsko Business School, a tak dále.

SIMBA má dobrou síť Alumni, z toho 90% studentů pochází ze zahraničí, financování podniků, 80% účastníků z Fortune 500 společností. Simba vývoj byl sponzorován mnoho známých společností, včetně Air France, francouzský Alcatel, Alstom, francouzský TotalFinaElf Group, skupiny Bouygues, Francie Energetické společnosti Michelin Group, Francie 苏伊士里昂 vody, Čína stavební banky Shanghai pobočka, Shanghai Stavební Group, Shanghai Metro Corporation, Číny Sinopec Shanghai petrochemický, Ltd, China Telecom Shanghai pobočka, Zhangjiang vysoká Science Park Development Corporation.

&nbsp

Tongji University: století elitu

&nbsp

Tongji University je hlavní univerzitní přímo pod Ministerstvo školství, která byla založena v roce 1907.

Takže teď je dílo, na základě, management Pracovat, ekonomika, management, literatura, medicína, právo výrazný multidisciplinární univerzity, státní rada schválila zřízení první absolvent univerzity, a byla zahrnuta do národních daňových předpisů sponzoroval "Projekt 211" univerzity pozice.

Škola v současné době má 81 majorů, 141 mistrovské body, sedmi magisterských studijních programech, 58 doktorské bodů, 13 post-doktorských programů, více než 50.000 typů studentů, výuky a výzkumu pracovníků 4200 lidí, z toho Čínská akademie věd 6, 7 akademie inženýrství, profesor, atd. jsou více než 530 starších titulů, Profesoři byli více než 1300 docentů.


Státu Klíčové Laboratoř škol a národních inženýrských výzkumných center, národní výzkumné základny 8, státní inženýrská centra a více než 30 interdisciplinárních výzkumných ústavů. Od roku 1985, národní a oblastní výzkumné cenu 430 číslo pro země vyvíjet pokročilé vědecké a technické talenty více než 10 milionů.

Kromě toho má také další vzdělávání, vyšší odborné, odborné a technické vzdělání, mezinárodní kulturní výměny, on-line vzdělávání, marketingu automobilového průmyslu, vysokých žen a filmové školy, učení Německá vláda také schválila čínsko-německé spolupráce v oblasti vzdělávání škola a univerzita Paříže Hi-Tech Group, spolupořadatelem francouzské techniky a řízení vysokých škol.

&nbsp

&nbsp

ENPC: University of prestižní francouzské státní silnici

&nbsp

V roce 1747, francouzský král Ludvík XV, že zřízení národního inženýrské školy se specializuje na vzdělávání, pojmenovaný pro vnitrostátní silniční University Ecole Nationale des Ponts et chaussées (ENPC). ENPC je nejstarší ve Francii College of Engineering, je Státního stavebního územní plánování, inženýrství životního prostředí a veřejných prací a nejprestižnějších mezinárodních škol řízení elitu.

ENPC spoléhat na své dlouhé tradici a její absolventi síť a Evropské unie a evropského průmyslu udržovat úzké vztahy. Absolventi a soukromé instituce ve státě, má skvělou kariéru, a některé důležité postavení ve společnosti, a někteří v administrativě jako důležitý vedoucí pozice.

V reakci na rychle se měnící globální ekonomice problémy, ENPC v roce 1988 založil International Business School (ENPC MBA), V školení obchodních pravomocí mezinárodních rozhodnutí, většina studentů technických oborů s diplomy. ENPC je první institucí, zřízení francouzský inženýr elitní MBA programů, ale i Evropská asociace ENPC MBA (AMBA) členů. AMBA je uznávanou kvalifikaci pro evropské obchodní školy, aby identifikace těla. Pouze 33 britských a 16 evropských MBA program v kvalifikaci AMBA MBA hodnocení.

Kromě toho, ENPC v Paříži, nebo třes a technologie na střední škole skupiny klíčových členů školy.

&nbsp

&nbsp

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čínština

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Shanghai International MBA (Simba)

Campus forma Kombinované 2 let October 2017 Čína Shanghai

Shanghai International MBA (SIMBA) je čínský slavný Tongji University a francouzská prestižní National University most (ENPC), spoluzakladatel čínsko-zahraniční družstevní MBA. SIMBA v orgánu "Financial Times", vydané Světovou EMBA zařadil set. [+]

Shanghai International MBA (SIMBA) je čínský slavný Tongji University a francouzská prestižní National University most (ENPC), spoluzakladatel čínsko-zahraniční družstevní MBA. SIMBA studenti dokončili své studium po získání ENPC MBA diplomy vydané ENPC.

- V roce 2011, SIMBA pořadí USA "Business Week" Mainland čínský obchodní školy 4.

--2012 Rok, pořadí SIMBA Britové "Financial Times" Globální EMBA 100 silný.

SIMBA je v Asii první asociace vyhrál mezinárodní AMBA akreditovaných studijních programech MBA a zahraniční spolupráce. SIMBA 2009, pořadí zemi druhý v páté "nejvlivnější čínský-zahraniční družstevní MBA". Zřídit SIMBA úředně schválena a uznána stupeň úřadu Státní rady a ministerstva školství. Dvě třetiny profesorů SIMBA ENPC MBA z globálního vyučování a učení sítě, tito profesoři zaměstnaní největších světových obchodních škol, včetně London Business School, University of Warwick, Francie ENPC univerzita, Rotterdam Business School. SIMBA dobré Absolventská síť, 90% účastníků ze zahraničních firem, více než 80% účastníků pochází z Fortune 500 společností. SIMBA vývoj byl sponzorována řadou známých společností, včetně Air France, Francie je Alcatel, Alstom, Francie TotalFinaElf Group, francouzské skupiny Bouygues, EDF, Michelin Group, francouzská společnost Suez Lyonnaise voda des, China Construction Bank Shanghai Branch, Shanghai Stavební Group, Shanghai Metro Corporation, Číny Sinopec Shanghai Petrochemical Company Limited, China Telecom Shanghai pobočka Zhangjiang Hi-Tech Park Development Company.... [-]