Shanghai Advanced Institute of Finance, Shanghai Jiao Tong University

Úvod

Read the Official Description

Shanghai Advanced Institute of Finance (SZIF) byla založena v Šanghaji Jiao Tong University v dubnu 2009, se strategické a finanční podporou z Šanghaje Městského vlády. Jejím posláním je, aby se stal světovým institut výzkumu a vysokoškolského vzdělávání. SZIF je odhodlána rozvíjet špičkové talenty pro finanční svět a na vytváření řezání-hrana znalosti v oblasti finančních teorií a aplikací. Jako člen finančního společenství Šanghaji, se snaží přispět k rozvoji Šanghaje jako globálního finančního centra.

Naše studijní programy:

Masters financí (MF) - English Finance Masters of Business Administration (MBA Finance) - anglický Finance Výkonný Masters of Business Administration (EMBA Finance) - Čínský PhD v oboru Finance - Chinese

FINANČNÍ TRADING LAB Finanční obchodování laboratoř u SZIF, založená v roce 2010, vychází z výhod ti u špičkových obchodních škol v Severní Americe. Laboratoř je vybavena 40 obchodními terminály, které jsou načteny s všeobecně používanými systémy obchodování, včetně větrné / Bloomberg / Factset / FTS, a může poskytnout přístup pro 80 osob. Studenti jsou schopni získat praktické zkušenosti prostřednictvím modelových Tradings s real-time data darovaných EUREX. Full-featured finanční obchodování laboratoř, který integruje simulované Tradings a akademický výzkum je nejmodernější svého druhu v Číně.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

Shanghai Advanced Institute of Finance, Shanghai Jiao Tong University

Adresa, 1. řádek 11F, 211 West Huaihai Rd, Shanghai
P.R.China, 200030
Website http://www.saif.sjtu.edu.cn
Telefonní číslo +86-21-62933283