Přečtěte si oficiální popis

EFMD Equis Accredited

O RBS

School of Business (RBS) je složka škola Renmin University v Číně. Vyrostl z katedry Factory managementu, ministerstvem obchodu a ekonomie Programu financí a účetnictví. Tyto tři oddělení byla založena v roce 1950 a byla první programy Obchodně podnikatelská fakulta v Číně. S historií více než 60 let, RBS produkoval významné množství profesionálních manažerů pro firmy a vládní agentury, trénoval fakulty vysokých škol, a vyvinul velký počet nových programů a oblastí výzkumu. Jako průkopník v oblasti řízení vzdělávání v Číně, RBS je autorem učebnic široce používány v čínských univerzit a doporučil vládě a podnikání v rozhodování a reformy podniků.

RBS má sedm oddělení: Obecné řízení, organizace a lidských zdrojů, marketing, management vědě a technice, obchod ekonomika, účetnictví a finance. RBS má 148 na plný úvazek členů fakulty se specializací ve všech hlavních disciplínách, včetně obou badatelů špičkových a účinných instruktorů.

Program Business Administration školy je určený ministerstvem školství jako Level I Národní klíče, a je proto způsobilá pro státní podpory. Pouze čtyři další programy v Číně mají stejné uznání. Program Business Administration RBS "umístila na prvním místě v Číně v průběhu posledních celostátních evaluací v roce 2012. Enterprise Management, průmyslová ekonomika a účetnictví byly také hodnocena jako Level II Vnitrostátní klíčových témat. RBS má 2 PhD programy v 7 disciplínách, 5 odborných magisterských programů a 2 programy vysokoškoláka v 6 disciplínách, které pokrývají všechny oblasti of Business Administration vzdělání.

V posledních letech, internacionalizace stala základním kamenem strategického zaměření RBS '. V roce 2013, škola byla akreditována AACSB a je v procesu obnovy jeho EQUIS akreditace. RBS zřídila dlouhodobá partnerství s více než 55 prestižních univerzit v USA, Kanadě, Velké Británii, Dánsku, Irsku, Finsku, Francii, Japonsku, Koreji, Austrálii, Belgii, Nizozemí, Hongkongu a Tchaj-wanu. Tato partnerství zahrnují návštěvy fakulty, výměnné studentské programy a výzkumnou spolupráci. Zámoří fakulty a zahraniční studenti se stále zvyšují. V roce 2011, RBS připojil Gnam (Global Network for Advanced Management), zahájené School of Management na Yale University. To nyní se může pochlubit 23 členů. Všechny tyto iniciativy jsou rostoucí globální profil RBS '.

Jako součást Renmin University v Číně, škola podporuje principy univerzita je "Univerzity lidí, duch humanismu a zaměření na humanitní a společenské vědy". Univerzita je motto "hledání pravdy od faktů" informuje přístup školy pro výuku a výzkum. Posláním RBS ", je" vytvořit manažerské znalosti, vzdělávat vedení talentů, a formovat obchodní praktiky lokálně i globálně, postoupit sociálního pokroku ". Škola nabízí odborné znalosti managementu, který podporuje rozvoj Číny a vytváří globální vůdce. Tím plnění svého poslání, RBS chce dosáhnout své vize: "Chcete-li být jedním z nejuznávanějších obchodních škol na světě."

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Renmin University of China, School of Business

Program IMBA nabízí inspiraci sledovat, kde se studenti zapojit se do zážitkového učení prostřednictvím návštěv společnosti (alespoň 5 / semestr) a připojení k průmysl. ... [+]

Mezinárodní MBA Přehled

Angličtina

2 rok na plný úvazek

Inspirace Track

Program IMBA nabízí inspiraci sledovat, kde se studenti zapojit se do zážitkového učení prostřednictvím návštěv společnosti (alespoň 5 / semestr) a připojení k průmysl. Hodnocení lektoři a generální ředitelé jsou zváni do třídy, aby přímo komunikovat s studenty MBA. IMBA třídy a návštěvy podniků jsou často sloučeny dohromady, aby vytvořily optimální učební prostředí pro naše studenty.

Financování Váš MBA

School of Business nabízí studentům s mnoha zásluhách založené na stipendia, GMAT odměny, finanční pomoc a výměnných dotací. Více než 85% našich zahraničních studentů jsou nabízeny nějaký druh stipendium / finanční pomoci.... [-]

Čína Beijing
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině