Peking University HSBC Business School (PHBS)

Úvod

Read the Official Description

Pekingská univerzita HSBC Business School (PHBS)

Pekingská univerzita je již více než 100 let elitní vzdělávací institucí, která je mezinárodně uznávána jako jeden z čínských předních center akademické excelence. Společnost byla založena v roce 2004 jako Pekingská univerzita Shenzhen Graduate School of Business, škola byla v srpnu 2008 přejmenována na Peking University HSBC Business School (PHBS) .

PHBS se snaží nejen stavět na inspirujících tradicích Pekingské univerzity a přinést svou historickou přítomnost na jih i v zahraničí, ale také rozvíjet vlastní pověst mezinárodního lídra v oblasti podnikového vzdělávání.

  • Areály

S hlavním školním areálem, který se nachází v prosperujícím podnikatelském městě Shenzhen v Číně , a hned vedle finančního centra Hongkongu, obchodní škola leží v samém srdci jedné z nejslibnějších městských oblastí světa. Jen málo ostatní regiony v Číně nabízejí vhodnější prostředí pro instituce předurčen stát této země především absolvent obchodní školy. Kromě toho, s cílem internacionalizace, podnik PHBS podnikl odvážný krok otevřením nového areálu v Boar's Hill v Anglii , tři míle jižně od Oxfordu.

  • PROGRAMY

V současné době nabízí PHBS 3 magisterské programy (řízení, finance a ekonomika) a 1 program MBA v areálu Shenzhen a 2 MA UK-Čína programy (finance a management), ve kterých studenti strávili první ročník magisterských titulů ve Velké Británii Campus a druhý rok na Shenzhen Campus v Číně spolu s čínskými kolegy a v prostředí mezikulturního dialogu.

  • Kurikulum

Programové učební plány jsou všechny vyučovány v angličtině a zaměřují se na hlubší výuku předmětů s kurzy zahrnujícími jak globální zaměření, tak i čínskou perspektivu. Studenti nejen získávají hluboké uznání čínské kultury, ale mají také hlubší znalosti o podnikání v Číně, čímž jsou konkurenceschopnější na trhu práce a hledání příležitostí k otevření podnikání v této dynamické zemi. Kromě toho jsou přeshraniční programy PHBS UK-Čína skvělou příležitostí pro studenty nejen pro odbornou přípravu a interdisciplinární kurzy, ale také pro zkušenosti z více zemí a hluboké kulturní působení.

  • Fakulty a výzkumná střediska

Se svými 61 mezinárodními fakultami s vysokoškolskými vzdělávacími schopnostmi z celého světa a všemi, kteří se věnují tomu, aby byli studenti společnosti PHBS vedeni ve svých oborech, získává PHBS i nadále svou pověst jako instituce akademické dokonalosti a svobody.

Kromě toho je PHBS v současné době pověřen 9 výzkumnými středisky , jako je marketingová teorie, vedení, podnikání, obchodní modely, řízení rizik a finanční výzkum. Vítěz Nobelovy ceny v ekonomii, profesor Thomas Sargent, se připojil k výzkumu jako šéfka Institutu pro kvantitativní ekonomiku a finance Sargent. Také renomovaný čínský ekonom, profesor Fan He se připojil k PHBS jako vedoucí "Výzkumný ústav mořské hedvábné silnice", jehož výzkum se zaměřuje na nejnovější iniciativu Číny "One Belt One Road".

PKU HSBC Business School, vedená svým neochvějným odhodláním dosáhnout vynikajících výsledků, je jedinečná mezi svými vrstevníky v rámci svého odhodlání rozvíjet absolventy, kteří jsou skvěle vyškoleni, dvojjazyční a kulturně vědomi. Stručně řečeno, naším posláním je poskytovat našim absolventům s typem vzdělávání, které připraví jim, aby zaujali svá místa jako vůdce ve svém oboru v Číně a po celém světě.

Další informace naleznete na našich webových stránkách zde

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čínština

Vidět MBA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Čína Shenzhen

Peking University HSBC Business School (ČSL) MBA poskytuje unikátní vzdělávací zkušenost v jednom z asijských nejvýznamnějších a centrálních podnikatelských zón. [+]

mba

Peking University HSBC Business School (ČSL) MBA poskytuje unikátní vzdělávací zkušenost v jednom z asijských nejvýznamnějších a centrálních podnikatelských zón. Nachází se v jedné z nejmladších a pulzující města - Shenzhen, v sousedství Hong Kong- a Čína ujali se vedení v globální ekonomické vlny, tam jsou obrovské příležitosti pro jednotlivce, kteří hledají svou budoucnost v obchodních a manažerských oborů.

ČSL je MBA je dva-rok, plný úvazek program probíhá v angličtině. Cílem programu je poskytovat nadstandardní vzdělávání managementu pro studenty s inovativním duchem v ekonomické, řízení a finanční oblasti. Program si klade za cíl pomoci poskytnout studentům solidní základ teorie řízení, získávají poznatky managementu a dosáhnout efektivní manažerské dovednosti.... [-]


Contact

Peking University HSBC Business School

Adresa, 1. řádek Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China
518055 Shenzhen, Čína
Website http://english.phbs.pku.edu.cn/
Telefonní číslo false