Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Sun Yat-sen je rozsáhlá univerzita založená Dr. Sun Yat-senem v roce 1924. Univerzita je jednou z nejlepších univerzit v Číně a ve třídě Times Higher Education 2011-2012 byla zařazena mezi 6 Čínské univerzity a č. 1 v jižní Číně.


Pochází z Lingnanské univerzity, proslulé soukromé univerzity na počátku 20. století, univerzita Lingnan (University) byla obnovena v roce 1988 v Sun Yat-sen University a je nyní jednou z nejlepších škol ekonomiky a managementu v Číně. Vedené heslem "Vzdělávání pro službu" z Lingnanské univerzity, vysoká škola poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti ekonomie a řízení, které čerpá sílu z liberálního umění a neúnavně usiluje o rozvoj výuky a výzkumu znalostí ekonomie a řízení.


Lingnan má 3 akademické oddělení v oboru ekonomie, finance a management. Vysoká škola nabízí různorodé programy v oblasti ekonomie a řízení pro bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Poskytuje také odborné programy jako MBA, Executive MBA a specializovaný magisterský program v oblasti financí. Všechny tyto programy patří mezi nejvíce konkurenceschopné programy v Číně a jsou považovány za nejlepší v jižní Číně. V roce 2014 byl program MBA zařazen č. 10 do Forbes Číny jako nejcennější MBA program na plný úvazek a č. 11 jako nejcennější MBA program na částečný úvazek v Číně.


Kolegium v ​​současné době má 92 členů fakulty na plný úvazek a neustále usiluje o akademickou excelenci. Členové fakulty provádějí důkladný a originální výzkum se zvláštním zaměřením na probíhající hospodářský a manažerský rozvoj v Číně tím, že publikují v prvotřídních mezinárodních a národních výzkumných časopisech.


Globalizace je ochrannou známkou společnosti Lingnan a je průkopníkem globálního rozvoje. Lingnan založil společný mezinárodní program MBA s MIT Sloan School of Management v roce 1998, China Executive MBA program s Carlson School of Management University of Minnesota v roce 1999 a Čína-Francie MBA program s University of Jean-Moulin Lyon3 a EM Lyon v roce 1998. Lingnan také zřídil rozsáhlou síť partnerství s více než 40 předních univerzit po celém světě. Mezinárodní spolupráce se zaměřuje na výměnu studentů, výměnu fakult, dvojí studijní programy, společný výzkum atd. Tato síť globálních partnerů poskytla studentům i fakultám platformu pro mezinárodní výměny, která zvyšuje spolupráci v oblasti výuky, učení a výzkumu.


V současné době je Lingnan akreditována akreditací AACSB, EQUIS a AMBA, která potvrdila, že Lingnan je jednou z mála čínských škol, které mohou požadovat mezinárodní pověst a postavení. Pokud se podíváme do budoucnosti, vysoká škola Lingnan (University) bude podporovat neustálé zlepšování a excelenci ve výuce a výzkumu, aby splnila svůj trvalý cíl být jednou z vedoucích ekonomických a manažerských škol v Číně i ve světě.


Vidění

Usilujeme o globální uznání jako přední obchodní škola z Číny.


Mise

Vychováváme vedoucí pracovníky a rozvíjíme znalosti, které budou sloužit budoucnosti Číny a globální společnosti.


Základní hodnoty

Excelence, globální, bezúhonnost a servis.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Lingnan University College

Program Lingnan MBA patří mezi deset nejlepších programů na celostátní úrovni a má neochvějnou vedoucí pozici v jižní Číně. Lingnan získala akreditace z AACSB, EQUIS a AM ... [+]

PROČ LINGNAN?

Jeden z předních programů MBA v Číně

Program Lingnan MBA patří mezi deset nejlepších programů na celostátní úrovni a má neochvějnou vedoucí pozici v jižní Číně.

Úzké partnerství s MIT Sloan

V roce 1998 zahájila společnost Lingnan své partnerství s MIT Sloan School of Management a nyní se spolupráce rozrostla do společného výuky, návštěvního programu, studijního pobytu a exkluzivních příležitostí pro program MIT MSMS Dual Degree. Navíc všichni absolventi MBA z Lingnan-MIT International obdrží certifikát od MIT Sloan a budou uznáni jako absolventi MIT Sloan Affiliate Alumni.

Mezinárodní akreditace trojitých korun... [-]

Čína Guangzhou
Srpen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině