Přečtěte si oficiální popis

V roce 1906 v Nanjing založila dynastie Qing Jinan School, první státní škola pro zámořské čínské. Jeho cílem bylo šíření vzdělání a nadvláda vztahů se zámořskými čínskými. Jinan škola byla předchůdcem Jinan University, která se nyní nachází v Guangzhou.

Známá jako špičková instituce vysokoškolského vzdělávání pro zahraniční čínské, Jinan podporuje šíření čínské kultury excelence po celém světě. Tato myšlenka vyjadřuje důvěru zakladatelů školy v propagaci čínské kultury a jejich poslání spojit se s krajany po celém světě.

"Jinan University založila podnikovou disciplínu již v ranném stádiu." V roce 1918 pan Huang Yanpei, mudrc z Jinanu, si prudce uvědomil, že "v podstatě jsou současné obchodní a průmyslové soutěže znalostní soutěže" a pak prosazují založení podniku disciplína na Jinanské univerzitě. Později podnikatelské vzdělání na univerzitě v Jinanu procházelo plamenem a rozvíjelo se v nekonečném posloupnosti a zažilo téměř sto let společenských změn, úsilí a zlepšení.

58208_JinanUniversity.jpg

Úvod

58484_1.png

Již v roce 1918 založila Jinanská univerzita obchodní školu. Během několika desetiletí se předchůdci a kolegové pokoušejí nepřetržitě a vytvářejí pevný základ pro rozvoj současné školy řízení.

Škola v současné době využívá křížové obohacování takových odvětví jako je ekonomie, právo, vědy, inženýrství, lékařství a řízení. Zahrnuje 4 prvotřídní disciplíny, jmenovitě obchodní administrativa, management a inženýrství, aplikovaná ekonomika a aplikovaná psychologie. Má oprávnění pro získání doktorského titulu pro 2 prvotřídní předměty, 6 druhých předmětů a 2 postdoktorandské pracoviště. Komplexní síla školy poskytla dobrou platformu pro rozvoj takových předmětů, jako jsou EMBA, MBA, MPAcc, MPA a inženýrské inženýrství atd. Mezitím také úzká spojitost školy se společností a trhem přinesla také životní sílu a vitalitu k rozvoji disciplíny.

Vedoucí škola také mimořádně váží akademické výměny se známými univerzitami a institucemi v zahraničí. Například dohody byly uzavřeny mezi univerzitou a Stanfordskou univerzitou a univerzitou v Pensylvánii v USA

V posledních letech došlo k internacionalizaci mezi manažerskými školami v Číně. Takzvaná "internalizace" znamená, že věda řízení se poučí z plodů civilizací po celém světě a podílí se na budování podnikatelské správy a kultury veřejné správy. Základem internacionalizace je domestikace. To znamená, že hlavním úkolem řídící školy je čerpat a promítnout nejlepší postupy řízení, které jsou přizpůsobeny domácím potřebám, a také kultivovat manažery, kteří mohou sloužit hospodářskému a sociálnímu rozvoji země.

Vedoucí škola Jinan University dědí tradici "loajality, čestnosti, vytrvalosti a úcty" a provádí strategii "školy pro zahraniční čínskou slavnou školu". Se silnou podporou řídících věd, zejména v oblasti podnikové správy, se škola snaží stát se první vládnou školou v Číně a kolébkou vynikajících čínských manažerských talentů tím, že se inovuje, přizpůsobuje se do doby a neustále zlepšení vzdělávacího systému, forem a obsahu. Pouze tak lze postavit manažerskou školu do světově proslulé čínské vzdělávací značky v mezinárodním obchodním vzdělávacím okruhu.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

Programy se vyučují na:
Angličtina
čínština

Tato škola dále nabízí:

MBA

Jinan University - School of Management

SiMBA je jedinečný program MBA speciálně určený pro zahraniční studenty, kteří mají zájem o čínské vedení a doufají, že prozkoumají kariéru v Číně. Unikátní učební osnovy ... [+]

Čína je jak stará země, tak i rostoucí síla, musíme čelit této skutečnosti: při zavádění a získávání všech plodů světové civilizace s otevřenou myslí Čína také vyváží svou kulturu do světa s cílem přispět ke světovému rozvoji rozvoj. Tento proces zahrnuje samozřejmě kulturu vytvořenou čínskými obchodníky v celosvětovém měřítku a je proaktivní a sebe-motivovanou internacionalizací.

S historií více než 100 let, Jinan univerzita (JNU) rysy čínské kulturní vzdělání v jeho displines a zdůrazňuje vzdělávání čínských podnikových vedoucích pracovníků. Jinan University má v současné době dva programy MBA: program MBA na částečný úvazek instruovaný v čínštině, druhý je čínsko-mezinárodní MBA (SiMBA) program, který je celosvětový program pro žadatele na celém světě.... [-]

Čína Guangzhou
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině