Peking University, Guanghua School of Management

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Přehled

Společnost byla založena jako Imperial univerzity v Pekingu v roce 1898 a přejmenovaný v roce 1912, Peking University je uznávána nejen jako nejvyšší centrum učení v Číně, ale také jako jeden z nejvýznamnějších univerzit v Asii a ve světě.

Vzhledem k tomu, obchodní škole Peking University se Guanghua School of Management (GSM) byla založena v prosinci 1993 přes sloučení odboru ekonomického řízení a Centra pro Management Science. Původně volal School of Business Administration z Pekingské univerzitě, jeho jméno změnilo v září 1994 v vděčnosti velkorysému daru podané Education Foundation Guanghua.

GSM má nyní 115 na plný úvazek členů fakulty, poskytuje bakalářské, magisterské, doktorát, MPAcc, MBA a EMBA vzdělání na základě pečlivé osnov a současného akademického výzkumu. Škola také poskytuje přizpůsobené interní školení pro zaměstnance velkých nadnárodních a místních společností, jakož i Rozvojového programu Executive (EDP) pro špičkové manažery.

GSM zavedla výměnné programy a rozsáhlou spolupráci s univerzitami 110 v jiných zemích. Prostřednictvím těchto vztahů, GSM pokračuje v rozšiřování své mezinárodní sítě, neustále posiluje své globální přítomnosti udržovat prvotřídní vzdělávací praxi.

Po uznání ze strany různých mezinárodních rad pro správu, jako je AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání), GMAC (Graduate Management poradní rada), EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu), a PIM (partnerství v International Management), v dubnu 2010 GSM byl schválen pro certifikaci od EQUIS (Zlepšování Evropský systém kvality), dále urychlení Guanghua School of Management blíže směrem k cíli vybudování plně mezinárodní, prvotřídní instituce pro obchodní vzdělání.

Guanghua School of Management - Číny Business School

Guanghua School of Management je pevninské Číny premiér univerzity založené obchodní škola. Jako součást Číny je nejstarší a nejprestižnější univerzity, nabízíme bezkonkurenční Čína-zaměřený MBA zážitek, s world-class fakulty a výukových zařízení.

Naše MBA programy jsou určeny pro vysoké potenciální profesionály, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vůdci. V současné době nabízíme tři MBA programy tak, aby vyhovovaly potřebám našich čínských a zahraničních kandidátů:

  • Mezinárodní MBA (IMBA) - Anglický jazyk - 2 roky
  • Full-time MBA (FMBA) - čínský jazyk - 2 roky
  • Part-time MBA (PMBA) - čínský jazyk - 2 roky

Všechny programy jsou otevřeny pro obě čínské a mezinárodní kandidátů v závislosti na jazykové kompetence.

Ty budou učit Číny nejlepších akademických myslí, mnoho s rozsáhlými zámoří výuky a výzkumné praxe, mezinárodně významných hostů lektorů, a budou mít možnost zúčastnit se odborné kurzy provozovat ve spojení se respektovanými společnostmi, jako je McKinsey a Bayer Material Science.

Programy na Guanghua School of Management MBA začala v roce 1994, a od té doby zapsáno více než 8000 studentů MBA.

MBA kohorta Přehled

Každý podzim semestr, asi 450 čínských a zahraničních studentů připojit programy Guanghua MBA. Naše MBA kandidáti mají různé pozadí kariér - manažery na respektovaných mezinárodních společností, úspěšní podnikatelé, vládních agentur, nevládních organizací a jiných obchodních pozadí. Naše mezinárodní MBA je v současné době dvě třetiny zahraničních studentů z 30 různých zemí - Kanady, Dánska, Francie, Německo, Indonésie, Japonsko, Korea, Nový Zéland, Saúdská Arábie, Singapur, Ukrajiny a USA.

Rozmanitost je naším cílem, ale všichni naši studentů MBA mají některé základní vlastnosti v obyčejný: oni sledují dokonalost, mají rozsáhlé zkušenosti, jsou stanoveny v jejich kariéře, a mají cíle, které mají v úmyslu dosáhnout.

MBA program struktura

MBA programy zahájit prostřednictvím poskytování holistické dobře vyvážené vzdělávání s odpady v Manažerská ekonomika, Marketing Management, Corporate Finance, strategické řízení, organizačního chování a řízení provozu. V posledním ročníku, studenti jsou schopni přizpůsobit své MBA na jejich specifické zájmy výběrem volitelných předmětů v oblastech, jako je řízení strategie, účetnictví, finance, podnikání, marketing, řízení lidských zdrojů a informační management. Poslední rok je strukturována tak, aby umožňoval studentům, aby provedla stáže nebo jiných odborně projekty vedle akademického studia. Program neustále inovuje s cílem zlepšit kvalitu vzdělávání, která je jádrem naší mise MBA.

Čína zaměřené MBA

Mezinárodní MBA poskytuje důraz na realitu podnikání v Číně. Nekompromisní učební plán pokrývající základní obchodní praktiky zajišťuje studentům zlepšit jejich schopnosti jako vůdci, inovátoři a podnikatele; zatímco specializované předměty vyučované předních čínských akademiků poskytují in-hluboké porozumění Číny historie, kultura a výjimečné hospodářství.

Naše Čína zaměřená MBA se opírá o začlenění humanitních oborů s výukou řízení podniku. Guanghua je především institucí v Číně pro poskytování čínské kultury vzdělávání. Čína specifické kurzy patří čínské kulturní tradice, podnikání a managementu, politice a předpisech, Business Networking a východní filozofie.

Zahraniční studenti budou také mít k dispozici vysoce kvalitní obchodní čínský jazykového vzdělávání, s možností provádět HSK kvalifikace.

Double-studijní programy / Mezinárodní výměna

Mezinárodní MBA nabízí studentům jedinečnou mezinárodní studijní prostředí s Čínou-zaměření. Guanghua poskytuje ty studenty, kteří chtějí dále rozšířit své mezinárodní působení s globálními studijních příležitostí prostřednictvím Double-studijních programů a mezinárodního výměnného programu.

Prostřednictvím Double studijního programu, studenti mohou trávit svůj druhý rok v jedné z našich 9 partnerských institucí (a vydělávat dva v magisterském ve stejnou dobu), včetně Sloan School of Management MIT (USA), ESSEC (Francie), WHU - Otto Beisheim škola Management (Německo), Schulich (Kanada), McCombs University of Texas (USA), McCombs University of Washington (USA), Národní univerzity v Singapuru, Seoul National University (Korea) a Univerzita Yonsei (Korea). Pro kratší období výměny, mohou studenti strávit semestr v druhém ročníku na jednom z našich 101partners po celém světě.

Kariéra

Umístěný v Pekingu v srdci čínské živé ekonomiky, kurz poskytuje mezinárodní vzdělávací prostředí, přímý přístup k předním čínským výzkumných pracovníků, a un-paralelně příležitost k síti a učit se od Číny podnikatelských elit.

MBA studentů na Guanghua mají exkluzivní přístup do Číny nejrozsáhlejší a vlivné sítě absolventů, a některé z nejúspěšnějších a nejvlivnějších světových organizací rekrutovat z Pekingské univerzitě, v různých oblastech, jako jsou investice a komerčního bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby, poradenství, technologií a telekomunikace, energetika a výrobní a spotřební zboží.

MBA studenti budou mít rovněž přístup k vyhrazené Rozvojového střediska kariéru, která poskytuje profesní konzultace, zesměšňovat rozhovory, akademický nábor a komplexní program osobního a profesního vzdělávání a rozvoje.

Akreditace

MBA programy na Guanghua jsou plně akreditována EQUIS a AACSB.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čínština

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Peking

Program je zaměřen na vysoký potenciál profesionály, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vůdci. [+]

Full-time MBA Program (Učil v čínštině)

MBA Program Na plný úvazek na Guanghua School of Management (Peking University) je vyučován po dobu dvou let v čínštině a je otevřena pro čínské a non-čínských studentů.

Soutěž o místech na FMBA je nelítostná vzhledem k pověsti nahoře instituce v Číně Peking University. Program je zaměřen na vysoký potenciál profesionály, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vůdci.

V prvním roce program poskytuje holstic a dobře vyvážené vzdělávání vedoucích pracovníků v Manažerská ekonomika, Marketing Management, Corporate Finance, strategické řízení, organizačního chování a řízení provozu. Ve druhém ročníku, studenti jsou schopni přizpůsobit své MBA na jejich specifické zájmy výběrem volitelných předmětů v oblastech, jako atrategy řízení, účetnictví, finance, podnikání, marketing, management lidských zdrojů ANF správu informací. Poslední rok je strukturována tak, aby umožňoval studentům, aby provedla stáže os další projekty vedle akademického studia.... [-]


Mba Double Degree

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Peking

Guanghua poskytuje ty studenty, kteří chtějí dále rozšířit své mezinárodní působení s globálními studijních příležitostí prostřednictvím Double studijních programů a mezinárodního výměnného programu. [+]

MBA Double Degree

Obecné informace

Global Opportunities

Mezinárodní MBA nabízí studentům jedinečnou mezinárodní studijní prostředí s Čínou-zaměření. Guanghua poskytuje ty studenty, kteří chtějí dále rozšířit své mezinárodní působení s globálními studijních příležitostí prostřednictvím Double studijních programů a mezinárodního výměnného programu.

Prostřednictvím Double studijního programu, studenti mohou trávit svůj druhý rok v jedné z našich 10 partnerských institucí (a vydělávat dva v magisterském ve stejnou dobu), nebo pro kratší období výměny, mohou studenti strávit semestr, ve druhém roce na jednom z našich 93 partnerů po celém světě.... [-]


Mezinárodní Mba

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Čína Peking

Program poskytuje komplexní všeobecné manažerské vzdělávání s důrazem na realitu podnikání v Číně. [+]

Mezinárodní MBA (v angličtině)

Peking University Guanghua School of Management Mezinárodního MBA je 2 roky, na plný úvazek MBA program v angličtině určených pro vysoký potenciál profesionály, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vůdci.

Program poskytuje komplexní všeobecné manažerské vzdělávání s důrazem na realitu podnikání v Číně. Nekompromisní učební plán pokrývající základní obchodní praktiky zajišťuje studentům zlepšit jejich schopnosti jako vůdci, inovátoři a podnikatele; zatímco specializované předměty vyučované předních čínských akademiků poskytují in-hluboké porozumění Číny historie, kultura a výjimečné hospodářství.... [-]


Part-time MBA

Campus forma Kombinované 3 let September 2017 Čína Peking

Program poskytuje holstic a dobře vyvážené vzdělávání managementu v Manažerská ekonomika, Marketing Management, Corporate Finance, strategické řízení, organizačního chování a řízení provozu. [+]

Part-time MBA Program (Učil v čínštině)

MBA program na částečný úvazek na Guanghua School of Management (Peking University) je vyučován v průběhu tří let v čínštině a je otevřena pro čínské a non-čínských studentů.

Soutěž o místech na FMBA je nelítostná vzhledem k pověsti nahoře instituce v Číně Peking University. Program je zaměřen na vysokou potenciální profesionály, kteří usilují, aby se stal mezinárodní obchodní vůdci, ale vyžadují program, který je flexibilní, aby mohli pokračovat ve své profesní životy vedle akademického studia.

Program poskytuje holstic a dobře vyvážené vzdělávání managementu v Manažerská ekonomika, Marketing Management, Corporate Finance, strategické řízení, organizačního chování a řízení provozu. V pozdějším období, studenti jsou schopni přizpůsobit své MBA na jejich specifické zájmy výběrem volitelných předmětů v oblastech, jako je atrategy řízení, účetnictví, finance, podnikání, marketing, lidské zdroje Managment ANF správu informací.... [-]