Fudan University School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fudan University Business School má dlouhou historii přes století je Čína je první univerzita zřídit vzdělávací systém, obchodní administrativa, na počátku roku 1917 vznik podniku, a v roce 1929 formálně založena na obchodní školu. 1952 národní úprava kolej, obchodní řízení disciplíny narušení výchovy. Po reformě a otevírání, Fudan University vzal vedoucí manažerské vzdělávání pro obnovu, management disciplína v roce 1977 začala přijímat studenty, která byla založena v roce 1979, Department of Management Science, School of Management, se sídlem v roce 1985 obnovit.

Kompletní disciplína systém po 20 letech vývoje a růstu, vysoká škola v současné době má 8 oddělení, 18 interdisciplinárních výzkumných center (BY). Vysoká škola před doktorská úroveň 1, osm disciplíny doktorská (včetně vlastní doktorský), úroveň Master 16 (master včetně jeho vlastní). 7 vysokoškolák, post-doktorský výzkumná stanice 3 (včetně jednoho sestavou společně s School of Economics). Hlavní projekty jsou: Fudan University Master of Business Administration (MBA) / vyššího managementu MBA (EMBA) Master of účetnictví (MPAcc) studijního programu.

V roce 2010 se ústav postupně zřídit finanční řízení a správu dvou magisterských programů finančního inženýrství a City University of Hong Kong nabídka spolupráce managementu doktora Business Studies (DBA) program, jakož i Fudan University - National Taiwan University EMBA programu Spolupráce.

Silné učitelé jsou z července 2010, v nemocnici celkem 147 učitelů, včetně 48 profesorů (včetně doktorského školitelem 41 osob), docent 53 lidí. 91% učitelů s doktorát, který doktorát v zahraničí 30% 45 lidí, celkový počet.

Vyzdvihnout sílu vědeckého výzkumného ústavu vytvořila řadu profesionálních a akademického výzkumu doma i v zahraničí mají vliv, nashromáždil řadu vynikajících vědeckých monografií, prací a patentů, trénink skupina vynikajících akademických lídrů, tvořil tucet vysoce kvalitní akademický výzkumný tým.

Vynikající talent akademie pečlivé stipendium a dobré učení atmosféra, každý rok láká mnoho kandidátů přicházejí studovat, kultivovat dávku řízení elity. Do konce roku 2009, vysoká škola má v pregraduální 945 lidí, postgraduální 490 lidí (včetně DDim položce 190) Ph.D. 238 lidí, v student MBA 1158 lidí, EMBA studenti 697 lidí, MPAcc studenti 151 lidí; vedoucí pracovníci Development Center Management a Fudan řízení poradenská společnost otevřela celkem 66 různých vedoucích školících kurzů managementu, více než 3000 podniků v vrcholového vedení se podíleli na školení vrcholového vedení. Vysoká škola má více než 23.000 absolventů.

Mezinárodní institut pro řízení rozsáhlé restaurátorské Jianyuanyilai rozšířenému zavádění „jít ven, čímž v“ internacionalizace strategie, aktivně rozšířit mezinárodní výměny, a se Spojenými státy, Itálii, Norsku, Velké Británii, Francii, Singapuru, Austrálie, Jižní Korea, Hong Kongu a dalších 20 více než 60 slavných univerzit a výzkumných institucí v zemích a regionech zavedly různé formy výměny a spolupráce. Mezinárodní strategie musí pokrývat všechny úrovně studentů, fakulty, výzkumu, učebního plánu, obchodních vazeb, mezinárodní výzkumné spolupráce.

S cílem rozšířit mezinárodní certifikační autorita bohatší globální zdroje, posílení výměny a vědecké spolupráce mezi zeměmi s vynikající Business School, on je také aktivně zapojit řadu špičkových mezinárodních partnerských organizací. V roce 2007 se škola stala PIM (Partnership in International Management) Členové akademie. V roce 2009, vysoká škola se stala GMAC (Graduate Management Přijímací rada American Association of School) 173 řádných členů po celém světě. Ve stejné době, úspěšně prošel (European zlepšení systému jakosti) mezinárodní certifikaci EQUIS. Av roce 2010, nejvyšší rychlost opět světovým AACSB (AACSB International) mezinárodní certifikací.

Enterprise-hloubka spolupráce již v roce 1992 na zřízení School of Fudan vedení poradenské firmy, aby profesor komunitní, nadnárodních korporací, velkých domácích podniků, vládní úřady na všech úrovních, aby poskytoval úplný rozsah řízení konzultačních služeb. Podniky prostřednictvím areálu prezentací, veletrhů pracovních příležitostí, platforma informační kariéry pro zobrazení firemní značku a kulturu, talentované lidi. College zahájila průmyslová požádal školní auditorium, Fudan Standard Chartered poly Jin fórum a jiných fórech přednášky, se stal odkaz nemocnice firmě spolupráce. Vysoká škola také vytvořila speciální tým, plný rozsah školního podnikové spolupráce pro efektivní a řádné řízení. Mnoho známých podniků doma iv zahraničí podnikat s vysokoškolským návštěvy, studenti cvičit fórum pro spolupráci, učení personálu orientace, případové studie, finančních a materiálních příspěvků a jiných forem spolupráce, a poskytnout silnou podporu na rozvoj vysoké školy.

Místa

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
Fudan University School of Management
670 Guoshun Road,

200433 Šanghaj, Šanghaj, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited