Přečtěte si oficiální popis

Nachází se ve městě Wuhan, hlavním městě provincie Hubei a hlavní rozbočovač dopravy v Číně, Central China Normal University je klíčovým komplexní univerzitní přímo pod správu čínského ministerstva školství. Malebné kampus přes 2000 Mu (330 akrů) leží na Guizi Hill, které hraničí South Lake. Jako jeden z vysokých škol na seznamu 211 Národního vzdělávacího prioritního projektu, Central China Normal University je vysoce uznáván jako důležitý podklad pro kultivaci brilantní talenty pro zemi, stejně jako vynikající výcvikové středisko pro vynikající učitele ve vyšších vzdělávacích institucí a vysoce školy.

Naše univerzita je jednou z prvních vyšších institucí v Číně, které jsou oprávněny nabízet doktorské a postgraduální tituly, vyhodnotit a udělují tituly profesor, docent a také doktorské školitele a již vytvořila kompletní a optimalizovanou pokročilý systém vzdělávání od vysokoškoláka k postgraduální programy od doktorské do post-doktorské programy, az na plný úvazek programů vzdělávání dospělých.

Náš výzkum síla je svědkem trvalý nárůst rok od roku. Národní sociální věda výzkumná práce CCNU řadí top 10 po dobu tří po sobě jdoucích let a její společenské vědy výzkumná práce Ministerstvem školství řadí top 6 po dobu čtyř po sobě jdoucích let. Pořadí no.8 ve čtvrté Social Science Prominent vědecký výsledek Award, řada výsledků našeho výzkumu získaly ocenění včetně dvou pěstních cen Přírodovědného Cenu podle čínského ministerstva školství a šesti prvních cen Hubei provinční Natural Science Award.

Navázali jsme úzké vztahy s mnoha klíčových univerzit a výzkumných ústavů a ​​provedli školy do školy výměn a rozsáhlé akademické spolupráce s více než 100 univerzit z více než 70 zemí, jako jsou USA, Kanady, Německa, Japonska, Ruska, Francie, Nový Zéland, Austrálie, Jižní Korea a Vietnam. Zahraniční odborníci a učitelé jsou pravidelně zváni učit na univerzitě. V posledních letech se učitelé univerzity byly neustále zaslané do zahraničí pro další studium, většina z nich se vrátila domů, aby se stal páteří ve své vlastní výuky a výzkumné oblasti; značná část z nich jsou aktivní na mezinárodní akademické tribuně a dělali obdivuhodné příspěvky k vědě, technologii, kultury a vzdělávání výměn mezi Čínou a jinými národy po celém světě.

Programy se vyučují na:
Angličtina
čínština

Tato škola dále nabízí:

MBA

Central China Normal University

Formální doba zápisu tohoto magisterského studijního programu je v roce 2012. Existuje 13 učitelů na plný úvazek, z nichž 11 má doktorské tituly, tvoří učitelský a výzkum ... [+]

Absolventský tréninkový program

Profesionální: Obchodní administrativa

Školský systém: 2 roky

I. Vysoká škola

Vysoká škola Úvod V současné době má akademie 6 oddělení včetně 7 vysokoškolských specializačních oborů (Ekonomie, Mezinárodní ekonomika a obchod, Obchodní administrativa, Řízení lidských zdrojů, Řízení nemovitostí, Finanční účetnictví a Finanční inženýrství) a Matematika- Třídy ekonomiky v rámci kurikula a pět výzkumných center. Vysoká škola má doktorský titul v oblasti ekonomických statistik, magisterský studijní program v oblasti teoretické ekonomiky a aplikované ekonomie, magisterský studijní program, 19 magisterských studijních programů a magisterské studium MBA, MAE a MF. Aplikovaná ekonomie je provinční klíčovou disciplínou, výzkumné centrum Hubei Real Estate Development Center je provinční úroveň klíčových humanitních a společenskovědních výzkumných základen a správa nemovitostí je provinční značkou speciality. V současné době má vysoká škola 83 učitelů v zaměstnání a 71 učitelů na plný úvazek. Lékaři, kteří získají doktorské tituly, tvoří více než 80% z celkového počtu učitelů v nemocnici. Vysoká škola má 18 profesorů, 30 docentů, 23 přednášejících, 47 magisterských lektorů, 7 doktorských pedagogů, 2 zvláštní příspěvky od Státní rady a 3 nové programy na podporu talentu Ministerstva školství. Seminář Chutian Scholars Profesor 1 osoba. V uplynulých letech naši učitelé předsedali téměř 50 vědeckých výzkumných projektů na národní úrovni, včetně 2 významných projektů národních společenských věd, a publikovaly více než 10 článků v autoritních akademických časopisech, jako je například Čína společenské vědy, ekonomický výzkum a manažerský svět. , Doklady ČSSCI téměř 500, vyhrál provinciální a ministerské úrovni vynikající společenské vědy dosažení ocenění více než 10, včetně 3 provinciální a ministerské úrovni první ceny. Vysoká... [-]

Čína Wuhan
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
华中师范大学
Adresa, 1. řádek
NO.152 Luoyu Road
430079 Wuhan, Hubei, Čína
Website