Vysoké školy v

Podrobné informace o různých studijních míst

Klikněte na níže uvedené odkazy si můžete přečíst informace o studiu v různých zemích. My 'll vám s obecnými fakty o zemích, a řeknu vám, o místních systémů vysokoškolského vzdělávání, školné, nahromadění akademického roku, možnosti studia pro zahraniční studenty a mnoho dalšího. Najdete zde také některé užitečné tipy a praktické informace o zdravotním pojištění, studentské vízum a životních nákladů.

Obchodní studií po celém světě

Jaké jsou Obchodní studia?
Obchodní studia je akademická disciplína, která nabízí komplexní směs účetnictví, marketingu, financí a organizačních studií nebo podání. Master of Business Administration, nebo MBA jsou klíčové studijní programy v rámci disciplíny ekonomických studií. Studijní programy v obchodních studií jsou často více specializované, zaměřené na sub-disciplíny nebo oblasti podnikání, jako je pracovní vztahy, marketingu, podnikání, podnikové informatiky, mezinárodního obchodu, strategického řízení rizik, financí a další. Obchodní studie studijní programy jsou nabízeny na univerzitách a obchodních školách pro zahraniční studenty na celém světě.

Jaké jsou výhody studia podnikání v zahraničí?
Studium podnikání v zahraničí může přinést cenné cross-nebo inter-kulturní pohled na akademické zkušenosti. Mnoho studentů každý rok rozhodnou uplatnit na obchodních školách v jiných zemích, protože školní mezinárodní pověst a vysoce postaveným. Studenti, kteří jsou ochotni ke studiu podnikání v zahraničí si mohou vybrat ze všech světových špičkových obchodních škol, a to nejen ty v okolí. Obchodní studenti v zahraničí také zlepšit jejich interkulturní komunikační dovednosti, které jsou životně důležité pro úspěch v dnešním globalizující trhu. Zahraniční studenti, kteří studují podnikání v zahraničí mají také možnost sledovat praktické pracovní zkušenosti pro společnost v jiné zemi.

Co studovat Business programu v zahraničí?
Obchodní programy v zahraničí se liší v sub-disciplína a předmět, a to i v rámci téže dílčí disciplíny, dva programy na různých školách jsou zřídka totožné. Zahraniční studenti, kteří studují podnikání na celém světě se často rozhodnou soustředit se na koncentraci v rámci svého programu, jako je například prodej, Ekonomika, logistika, zdravotnictví managementu, podnikání nebo bankovnictví. Struktura kurzu, úkoly, posudky, projekty a práce nebo disertační práce (v případě potřeby) bude rovněž záviset na stupni, který sleduje. Vysoké školy v cizině nabízejí bakalářské tituly, Masters of Business Administration, výkonný Masters of Business Administration, doktorát of Business Administration, PhD v podnikání a další.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se studiem podnikání v zahraničí?
Absolventi Obchodní studií studijních programů statisticky zvýšila šance, že budou považovány za zaměstnání nebo povýšení ve svém oboru. Kromě kariéry potenciál skutečně přidané Obchodní stupně, jeden získal na univerzitě v zahraničí s sebou nese přidanou hodnotu. Budoucí a současná zaměstnavatelé oceňují, že studium podnikání v zahraničí poskytuje přidanou expozici k rozmanitosti na světovém trhu a lepší pochopení mezinárodního obchodu.

Kolik to stojí na studium podnikání v zahraničí?
Školné a poplatky spojené s obchodním studia v zahraničí se velmi liší od jedné obchodní školy do druhé, a z jedné země do druhé. Finanční pomoc může být k dispozici ze soukromých nebo veřejných organizací pro studenty, kteří chtějí pokračovat v podnikatelské studia v zahraničí. Každý jednotlivý obchodní škola zájmu mohou poskytnout podrobnější informace o nákladech na studium a příležitostí pro finanční pomoc.

Proč se obchodní stupeň z univerzity z vaší vlastní zemi?
Ne všechny z nejlepších obchodních škol na světě, jsou soustředěny na jednom místě. Studenti významně těžit z účasti na podnikání studium na vysoké škole v zahraničí. Nicméně, někteří studenti nejsou schopni se pohybovat mimo své domovské země po celou dobu jejich studia kvůli práci nebo osobní závazky. On-line obchodní studie je ideální příležitost pro tyto osoby, aby usilovat o titul na jejich zvolené vysoké škole, aniž by museli opustit domov. Online studie poskytuje flexibilitu plánování, jako kurzy lze dokončit kdykoliv během dne nebo v noci. K dispozici jsou také další výhody pro on-line studie, jako je rozvoj písemné a technické dovednosti, jakož i přímé komunikace s něčí profesory.

Cestovní tipy pro zahraniční studenty
Mnoho univerzit a obchodní školy mají správní resorty určené výhradně k podpoře zahraničních studentů. Zajišťují příležitost setkat se kolegy mezinárodní obchodní studenty, poskytovat akademickou podporu, pomoc při hledání bydlení a sdílet odborné znalosti místních poměrů. Je důležité, aby se co nejvíce výzkum, jak je to možné dříve, než podnikatelský program v zahraničí začíná, aby se seznámili se všemi možnými rozdíly z jak studovat doma. Nejdůležitější je mít otevřenou mysl a nyní příležitost jednou-in-a-celoživotní který studuje podnikání v zahraničí.

Čtěte více Méně