Keystone logo

Filtry

 • MBA
 • Spojené státy americké
 • Washington
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
 • Obchodní podnikání (5)
 • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)
 • Ekonomika (2)
 • Energetika (1)
 • Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

10 MBA Programy v Washington, Spojené státy americké pro 2024

  Popular study format

  MBA Programy v Washington, Spojené státy americké

  Poskytování školení potřebné pro budoucí vedoucích pracovníků, podnikatelů, vedoucích a manažerů činit informovaná rozhodnutí a efektivně komunikovat se svými zaměstnanci, Master of Business Administration (MBA), stupně mít vysokou hodnotu pro odborníky ve všech sektorech trhu. Znalost základových tématech, jako jsou finance, jsou organizační chování, marketing, management, ekonomika a další vyvinuty hlubší úrovni v rámci programů MBA ve Washingtonu.

  MBA studenti ve Washingtonu si také vybrat, soustředit se na konkrétní profesní dráze v průběhu jejich MBA, s řadou oblastí, z čeho vybírat, jako Asset Management nemovitostí, rizikový kapitál, Global Emerging Markets, Information Technology Consulting, marketing Výzkum, Daně, Corporate Finance a další.S příležitostí ke studiu na částečný úvazek nebo na plný úvazek, MBA studentům s řadou prostředí a při mimoškolních závazků lze najít perfektní program, ve státě Washington. Žadatelé MBA programů ve Washingtonu by měly prezentovat své bakalářské přepisy, známky ze GMAT nebo podobné standardizovaných absolventa hodnocení testů, dokumenty aplikací osobní prohlášení a znovu, a doporučující dopisy se také doporučuje. Kromě toho budou zahraniční studenti musí předložit TOEFL nebo IELTS skóre, pokud žádají od non-anglicky mluvící zemi.

  Pro více informací o programech MBA ve Washingtonu, přejděte dolů a klepněte na tlačítko se dozvíte více. Můžete se obrátit na školu ve Washingtonu přímo pomocí šikovného webového formuláře!