Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 MBA Programy v Udržitelnost 2023

16 MBA Programy v Udržitelnost 2023

Přehled

Master of Business Administration je vysokoškolský odborný titul, který mnoho lidí tráví svou akademickou kariéru. Studenti pracující na MBA mohou absolvovat kurzy v oblasti operací, marketingu, financí a účetnictví.

MBA titul lze získat v několika různých specialitách. Jedním z velmi důležitých specialit, které jsou nyní k dispozici, je udržitelnost. Co je MBA v udržitelnosti? Jedná se o obchodní stupeň, který je zaměřen zejména na ekologické a společenské uvědomění, udržitelné vedení a progresivní myšlení. Některé programy se zaměřují výhradně na podnikání, ale i na vedoucí schopnosti a komponenty, jako jsou zelené technologie. Tento stupeň často nabízí studentům možnost volit volby zvláštního zájmu kromě přiřazených tříd.

MBA v oblasti udržitelnosti se zaměřuje na několik dovedností, které mají nesmírnou hodnotu jak v odborném, tak v reálném světě. Několik z nich je podnikání, angažovanost zainteresovaných stran a sociální povědomí. Tyto dovednosti mohou být obzvláště důležité, pokud kandidáti požádají o pozici ve společnostech, které oceňují sociální odpovědnost.

Náklady na MBA v oblasti udržitelnosti se mohou značně lišit v závislosti na instituci, od níž pochází, stejně jako na tom, zda jsou některé nebo všechny třídy přijaty online. Je důležité pečlivě prozkoumat všechny dostupné možnosti.

Sociální odpovědnost a zelené podnikání jsou velmi populární na dnešním trhu, takže Master of Business Administration v udržitelnosti vysoce hodnotný stupeň. Tento stupeň by mohl vést k mnoha kariérám, které jsou k dispozici na všech úrovních zkušeností, jako například konzultant pro odpovědnost a udržitelnost podniků, ředitel strategie udržitelného rozvoje nebo analytik udržitelnosti. Tento MBA může pomoci kandidátovi být konkurenceschopnější pro některé z výše uvedených pozic a více.

Mnoho institucí na celém světě nabízí MBA v oblasti udržitelnosti, a to jak v tradičním, tak i v on-line kurzech, které jsou pro studenty po celém světě přístupnější. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Přečtěte si více

Filtry

 • MBA
 • Udržitelnost
 • Udržitelnost
Studijní obory
 • Udržitelnost (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát