Keystone logo

10 MBA Programy v Inženýrství Inženýrství Strojírenský management 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Inženýrství
  • Inženýrství
  • Strojírenský management
Studijní obory
  • Inženýrství (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Inženýrství Inženýrství Strojírenský management

Zatímco někteří lidé mohou být použity pro odvádí skvělou práci pro strojírenského podniku, manažeři musí mít schopnost ovlivňovat dobrou práci. Vydělávat Master of Business Administration v řízení inženýrství vám může poskytnout nástroje, které potřebujete k úspěchu v předních jiní v technickém oddělení.

Co je MBA v řízení inženýrství? Tento stupeň se snaží připravit absolventy na vyšších manažerských pozicích ve výrobě nebo strojírenství. Zatímco se zaměřením na základní pojmy související s podnikání a managementu, studenti také zkoumat výrobní strategie, řízení dodavatelského řetězce a technologie. Programy mohou trvat od jednoho až dvou let, a mnozí vyžadují projekt má být dokončen před maturitou.

Vydělávat svého magisterský titul z obchodní administrativy ve strojírenství řízení je skvělý způsob, jak pohánět sebe do vyšší placení kariérou. Mnoho kurzy mohou být dokončena on-line, což také dělá takové programy lákavým pro střední-kariéra studentů.

Jak moc jsou vaše MBA končí stojí jste do značné míry závisí na tom, kam chodí do školy, a jak dlouho program trvá. Náklady na převzetí kurzy on-line se může lišit od účasti na třídu na akademické půdě. Chcete-li plně pochopit zúčastněné náklady, je důležité pečlivě zkoumat programy, které zvažují.

Vydělávat titul MBA v oboru inženýrství Management je dobrý nápad pro ty, kteří právě začíná v podnikání, nebo pro ty, kteří již stanoveny v jejich kariéře. Většina absolventů takového programu skončí pracovat jako manažeři pro strojírenské firmy, které vydělávají po studiích a spoustu pracovních zkušeností. Vzdělání získané vydělávat takové míry umožňuje absolventům, aby se vešly do libovolného počtu vedoucích pozic na úrovni ve všech druzích podniků.

V mnoha případech, vztahují na tuto programu MBA, budoucí studenti stačí použít on-line. Možná budete muset mít získal bakalářský titul nebo musí mít odpovídající pracovní zkušenosti, být přijat do některých programů.Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.