Keystone logo

24 MBA Programy v Studium sportu a cvičení Sportovní průmysl 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Studium sportu a cvičení
  • Sportovní průmysl
Studijní obory
  • Studium sportu a cvičení (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Studium sportu a cvičení Sportovní průmysl

Master of Business Administration je absolventský titul získaný studenty ve snaze o pokročilé vzdělání v oblasti podnikání. Tento typ magisterského studia je jedním z nejuznávanějších stupňů na světě a mnoho studentů s MBA zajišťuje bezpečné supervize, lukrativní pozice v podnikání.

Co je MBA ve sportovním podnikání? Sportovní podnikání je rozmanitý předmět, který zahrnuje studium různých zákonů, médií a obchodních témat týkajících se průmyslu a sportu. Studenti s vysokoškolským vzděláním v oboru práva nebo podnikání často usilují o to, aby se soustředili na sportovní záležitosti, včetně etiky, marketingu, vytváření sítí, strategie příjmů, vztahů s veřejností a licencí pro podniky nebo profesionální sportovní týmy.

Přínos studia studia v oblasti sportu je četný a může se rozšířit i nad rámec učebních obchodních podmínek a technik. Potenciální dovednosti získané z tohoto oboru studia zahrnují management a tvůrčí schopnosti řešit problémy, které mohou usnadnit úspěch v pracovních a osobních projektech. Tito studenti mají také tendenci být vysoce strategické a organizované.

Absolvování magisterského studia může být často hrazeno prostřednictvím finanční pomoci, stipendií nebo programů pracovního studia. Náklady na získání tohoto typu vzdělávání se liší podle počtu požadovaných kurzů, umístění programu a druhu instituce. Vyšetřování nákladů na různé programy může být prospěšné.

Získání pokročilého stupně v oboru sportu může být přínosným způsobem, jak zvýšit životopis pro potenciální zaměstnání. Studenti s magisterským v této oblasti mohou prozkoumat možnosti kariéry, jako je marketingový manažer pro obchod se sportovním zbožím nebo produktový manažer pro výrobní společnost. Studenti sportovních aktivit mají zajištěné posty jako profesionální tiskové agentury sportovních klubů, manažerů událostí, sportovních novinářů, manažerů rekreačních středisek, manažerů telocvičňů a mediálních koordinátorů.

Pro studenty, kteří mají zájem studovat v zahraničí, existuje mnoho mezinárodních univerzit. Je také možné studovat na místní instituci nebo prostřednictvím on-line kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.