Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 MBA Programy v Public Relations 2024

5 MBA Programy v Public Relations 2024

Přehled

Master of Business Administration je také známý jako MBA. Jedná se o postgraduální titul, který se hloubí do podnikatelských konceptů od marketingu až po řízení. Získání magisterského titulu může pomoci jednotlivcům rozvíjet svou kariéru.

Co je MBA v oblasti vztahů s veřejností? Studijní program může studentům pomoci zvýšit viditelnost a pověst organizací. Kurikulum se obecně zaměřuje na oblasti, jako jsou komunikační strategie, důvěra spotřebitelů, řízení značky a obchodní výsledky. Témata kurzu mohou zahrnovat finance, účetnictví, mezinárodní trhy a domácí obchod. Studenti se také mohou naučit vytvářet zprávy pro vztahy s veřejností pro soukromé, firemní a neziskové organizace. To by mohlo zahrnovat kampaně v sociálních médiích a tiskové zprávy. Program obvykle vyžaduje intenzivní výzkum a psaní. Studie jsou obecně dokončeny do jednoho až dvou let.

Studenti, kteří se zabývají magisterským řízením obchodní správy ve vztazích s veřejností, mají často silnou komunikaci, vedení a psaní. Sada dovedností jim pomůže uspět v moderním podnikatelském prostředí. Tyto dovednosti jim mohou také pomoci vyniknout ve svém osobním životě.

Výuka a poplatky za MBA ve veřejných vztazích kolísají v závislosti na škole. Délka zápisu je také faktorem. Studenti jsou vyzýváni k výzkumu institucí jejich zájmu.

Rostoucí poptávka po odborných pracovnících v oblasti veřejných vztahů. Absolventi, kteří jsou držiteli titulu MBA v oboru Vztahy s veřejností, mohou hledat práci s firmami zabývajícími se public relations, reklamními firmami, korporacemi a neziskovými organizacemi. Existuje několik potenciálních kariérních cest, které jednotlivec může vstoupit. Mezi nejběžnější pozice patří například projektový manažer, manažer účtu, marketingový výzkumník, koordinátor pro vztahy s komunitou a specialistka na styk s veřejností. Přestože se jedná o rychle se rozvíjející zaměstnání, je také vysoce konkurenční.

Master of Business Administration v programech Public Relations jsou nabízeny po celém světě. Studenti mohou získat titul v kurzech online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MBA
 • Marketing
 • Public Relations
Studijní obory
 • Marketing (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát