Keystone logo

1 MBA Programy v Management Provozní řízení 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Management
 • Provozní řízení
Studijní obory
 • Management (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  MBA Programy v Management Provozní řízení

  MBA je také známý jako Master of Business Administration. Studenti získají tuto postgraduální studium obchodní management-související předměty. Magisterský titul může pomoci absolventům zahájit novou kariéru nebo pokroky v jejich současném oboru.

  Co je MBA v provozním řízení? Tento stupeň je navržen tak, aby pomohl studentům zaujmout vedoucí úlohu v moderním podnikatelském prostředí. Účastníci programu rozšiřují znalostní bázi o předměty, jako je logistika, řízení projektů, řízení dodavatelského řetězce, řízení operačních systémů, analýza operačních strategií a plánování výroby a řízení. Učební plán by mohl zahrnovat kurzy, jako je zapojení procesů, řízení rozpočtu a strategické plánování. Studijní prostředí může spočívat v dokončení praktických projektů, hraní simulačních her, návštěvy firemních akcí a návštěvních firem. Účastníci si mohou zvolit soustředění v oblastech, jako je logistika a řízení dodavatelského řetězce.

  Studenti, kteří získají titul Master of Business Administration v operačním managementu, mohou často zdokonalovat své dovednosti v oblasti řešení problémů a multitaskingu, které jsou zásadní pro prosperitu v neustále se měnícím obchodním světě. Navíc jejich schopnosti v oblasti řízení času také pomáhají, aby se staly produktivnějšími v jejich osobním životě.

  Náklady na MBA v provozním řízení se liší od jedné instituce k další. Potenciální studenti by měli hodnotit každou školu na základě svých profesních a osobních cílů.

  MBA v operačním řízení může otevřít dveře nové kariéry a vyšší potenciál výdělků. Průmysl po celém světě hledá tyto odborníky, aby pomohli zvýšit efektivitu a zůstat konkurenceschopní. Možnosti kariéry mohou zahrnovat manažer průmyslové výroby, provozní manažer, manažer řízení zásob, ředitel provozu a manažerský konzultant. V této konkurenční oblasti mají lidé s magisterským vzděláním výhodu nad uchazeči o zaměstnání s bakalářským vzděláním.

  Internetové kurzy umožňují studentům získat možnost získat Master of Business Administration v operačním managementu odkudkoliv na světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.