Keystone logo

7 MBA Programy v Společenské vědy Politologie 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Společenské vědy
  • Politologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Společenské vědy Politologie

Master of Business Administration (MBA) je druh postgraduálního studia, který zkoumá předmět podnikání. Vysoce pokročilý než vysokoškolský stupeň, tento stupeň často vyžaduje dva nebo tři roky intenzivního studia. Mnoho studentů usiluje o tento typ titulu, aby se připravilo na vedoucí pozici v obchodní kariéře.

Co je MBA v politické vědě? Tento obor se zabývá komplexními operacemi vlád, ekonomik, společenských trendů a institucí, které mění a ovlivňují náš svět. Mnoho politických vědních programů studuje zdravotní péči, bydlení, vzdělání, zaměstnání a etiku světa pomocí politické teorie, srovnávací politiky a dalších nástrojů. Magisterský program často zahrnuje kurzy o výše zmíněných tématech, aby dále porozuměli funkci politických institucí a vlivu na společnost.

Studium politické vědy může zahrnovat celou řadu důležitých témat, ale také může studentům poskytnout znalosti o mnoha prospěšných dovednostech. Studenti v této oblasti často rozvíjejí kritické myšlení, protože analyzují data výzkumu. Tito studenti mají také tendenci projevovat silné vůdčí a plánovací schopnosti, které jsou užitečné jak v osobním, tak v profesionálním životě.

Mnoho vysokoškolských programů vyžaduje dva nebo tři roky výuky. Náklady na tyto programy se mohou lišit podle počtu kurzů požadovaných pro dokončení studia. Než si student zvolí program, je důležité se naučit specifické školné na různých školách navštívit webové stránky školy nebo kontaktovat oddělení přijímání.

Po získání MBA v politické vědě mohou studenti požádat o pokročilejší, vyšší platící kariéru. V této oblasti jsou obvykle k dispozici početné pozice, které pokrývají celou řadu průmyslových odvětví, včetně obchodu, žurnalistiky, práva a vzdělávání. Profesionálové s tímto diplomem mají zajištěné pozice jako analytici politik, právníci, marketingoví výzkumníci, specialisté na styk s veřejností a dokonce i manažery sociálních médií.

Učenci mohou studovat politické vědy na jednom z mnoha vysokých škol nebo univerzit umístěných po celém světě. Mnohé z těchto institucí nabízejí možnosti dálkového studia, studium na částečný úvazek nebo studium v ​​zahraničí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.