Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek MBA Programy v Podnikání s luxusním zbožím 2023

1 MBA Programy v Podnikání s luxusním zbožím 2023

Přehled

Pokud jde o dosažení úspěchu v obchodním světě, může Master of Business Administration je prvním krokem k realizaci něčí konečné kariérní aspirace. MBA stupňů poskytnout studentům základ pro velmi naplňující a lukrativní kariéru. Celoroční zaměřuje na specializované oblasti podnikání, jakož i další obecné studie, jako jsou finance, marketing a lidské zdroje.

Možná se divíte, "Co je MBA v luxusním podnikání?" Tyto studie mají všechny oblasti luxusu, z důvěrné znalosti dobrého vína a lihovin, na studie, které se zaměřují na věci, jako je kosmetika a jiné high-end položky. Další zaměřuje zahrnují správu luxusní značky, móda a design, a řízení hotelů a dalších nemovitostí. Pro zájemce o správě luxusní podnik, jako je v kurzu je zásadní pro budování pevné základy.

Mnoho míst v luxusní oblasti inklinují být docela lukrativní, který poskytuje studentům možnost vydělat velké živobytí brzy po ukončení studia. Tyto pozice jsou k dispozici v mnoha různých místech po celém světě. To umožňuje studentům cestovat značně ve snaze o placenou kariéru.

V mnoha případech, celkové náklady na školné MBA je závislá na zaměření studia, stejně jako oblasti, kde se škola nachází. Například, studuje na titul v prestižní mezinárodní školy může stát trochu víc, než tituly získané na státních vysokých školách.

Absolventi programu MBA se zaměřením na luxusním podniku lze sledovat celou řadu zajímavých kariéry.Jen málo jsou pozice s high-profil módy značek, plnění recepční služby na světoznámých karlovarských hotelů, pozice s top-žebříčku obchodních podniků zaměřených na branding luxusní zboží, kromě mnoha jiných zajímavých profesní dráhy. Ve většině případů, kariéra Důraz je kladen na poskytování klientelu nejlepší službu nebo produkt, které můžete za peníze koupit. To znamená náročný znalost oblasti studia.

&nbsp

Pro ty, kteří se ptát "Co je MBA v luxusním podnikání?" Správná výchova je prvním krokem k dosažení úspěchu v luxusním oblasti. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

 • MBA
 • Obchodní podnikání
 • Podnikání s luxusním zbožím
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory