Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek MBA Programy v Oděvní návrhářství 2023

1 MBA Programy v Oděvní návrhářství 2023

overview

MBA je postgraduální titul udělený studentům, kteří absolvují vyšší vzdělání v řízení podniku. Mnoho lidí si vybírá pokročilé vzdělání s cílem rozšířit jejich potenciál výdělků a zvýšit jejich vhodnost na trhu práce. Někteří jednotlivci s Master of Business Administration pokračovat získat jejich Ph.D. nebo doktorát.

Co je to MBA v módním designu? Tento konkrétní módní program se zaměřuje na vybavení studentů dovednostmi, které potřebují k tomu, aby navrhli luxusní oblečení, tržní značky a dosáhli úspěchu v módním průmyslu. Kromě učení o stylových trendech a vytváření trvanlivého, luxusního oblečení mohou studenti také absolvovat kurzy, které se zaměřují na nákupy a merchandising, displeje a trendy ve stylu a designu. Kurzy se mohou také zaměřit na kreslení, textilní inovace, public relations a styling.

Stupeň studia v módě může studentům vybavit několika potřebnými dovednostmi, mezi které patří, mimo jiné, schopnost analyzovat trendy a vyvíjet designová řešení, která jsou inovativní a jedinečná. Navíc absolventi programu mají tendenci mít silné pochopení chování zákazníků. Každá z těchto vlastností dobře přeloží, aby pracovala v různých oblastech.

Náklady na MBA v módním designu opravdu záleží. Umístění a trvání programu jsou dva hlavní faktory, které mohou ovlivnit konečné náklady. Před zapsáním do programu by měl student absolvovat důkladný výzkum.

Módní průmysl stále roste, a proto vedoucí pracovníci v oboru vždy hledají návrháře a inovátory. Absolventi designového programu mají možnost prozkoumat mnoho vzrušujících kariérních příležitostí, včetně pracovních titulů, které zahrnují módní návrháře, stylistu, trenéra forecaster, merchandiser, časopisu časopisu, manažera událostí, manažera public relations a maloobchodního kupce. Mnozí mají příležitost pracovat na mezinárodní úrovni.

Ti, kteří chtějí absolvovat titul v oboru módy, mají mnoho možností, pokud jde o vzdělávací instituce. Mnoho univerzit nabízí on-line kurzy, které jsou vhodné. Chcete-li se dozvědět více o vašich možnostech, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

 • MBA
 • Móda
 • Oděvní návrhářství
fields_of_study
 • Móda (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study