Keystone logo

125 MBA Programy v Obchodní podnikání Obchodní management 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní management
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (125)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Obchodní podnikání Obchodní management

Master of Business Administration je pokročilý titul udělený jednotlivcům, kteří absolvují vyšší vzdělání v řízení podniku. Operace, účetnictví, finance a marketing jsou zpravidla zahrnuty v programu MBA.

Co je MBA v oblasti řízení podniku? Kurzy nabízené v rámci tohoto programu mají obecně za cíl rozvíjet znalosti studentů o globálním podnikatelském prostředí a o tom, jak manažeři, ředitelé a majitelé podniků dělají výkonná rozhodnutí. Silný důraz může být kladen na vedení a rozvoj podnikání a instruktoři se mohou snažit posílit studenty, aby si uvědomili své nohy a vyvinuli efektivní řešení časově citlivých otázek s málo informací. Studie mohou zahrnovat strategický marketing, obchodní procesy, strategickou práci, inovace a mezikulturní vedení.

Jednotlivci programu často odcházejí s mnoha obdivuhodnými rysy a dovednostmi, jako jsou silné analytické a vodcovské dovednosti, dovednosti, které jim budou dobře sloužit v jakémkoli postavení v životě. Navíc absolventi obvykle projevují iniciativu, disciplínu a systematické porozumění globálním ekonomikám.

Náklady na MBA v řízení podniku se mohou značně lišit od univerzity k univerzitě. Vzhledem k tomu, že cena je do značné míry závislá na umístění a délce trvání programu, studenti by měli provádět svůj výzkum před tím, než se přihlásí do programu.

Společné role pro držitele tohoto magisterského titulu patří finanční analytik, obchodní analytik, účetní, bankéř, analytik dat a generální ředitel. Některé méně obvyklé, ale stejně tak lukrativní pozice mohou zahrnovat marketingový manažer, manažera rizik, obchodníka s akciemi, obchodního ředitele, operačního výzkumníka a konzultanta udržitelnosti. Skvělá věc, pokud jde o titul v oboru, je, že může připravit cestu pro mnoho vzrušujících kariér v různých odvětvích a sektorech.

Mnoho univerzit nabízí program řízení podniku a kde se student rozhodne jít do školy, záleží na jeho umístění, rozpočtu a plánu. Online kurzy jsou vhodné pro ty, kteří pracují a kteří mají rodiny, na které se starají. Pokud jste připraveni začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním vyplněného formuláře.