Keystone logo

Filtry

 • MBA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní administrativa
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (2)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

2 MBA Programy v Obchodní administrativa v Jakarta, Indonésie pro 2024

  Popular study format

  Popular education type

  MBA Programy v Obchodní administrativa

  Pro všechny ty, kteří mají zájem o studium indonéské a další jazyky Jakarta je nejlepší místo, kam jít. Má všechny dobré vzdělávací instituce, které poskytují kvalitní vzdělání za velmi rozumnou cenu. Západní univerzity v Jakartě jsou dobře známé pro jejich dobrý vzdělávací systém a podpora pro studenty.

  společnosti Obchodní administrativa s aktivitami, které musí být dokončeny, aby se zachovala určitý standard operací v organizaci. Studenti, kteří studují Toto pole mohou dozvědět o řízení, rozhodování, financí, marketingu a produktivitu.

  Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

  Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.