Keystone logo

123 MBA Programy v Mezinárodní obchodní administrativa 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní administrativa
 • Mezinárodní obchodní administrativa
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (123)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MBA Programy v Mezinárodní obchodní administrativa

  Master of Business Administration je absolventský titul získaný studenty, kteří prokázali zvládnutí obchodních studií. Tento typ stupně je jedním z nejpopulárnějších a pozoruhodných po celém světě. Tento pokročilý akademický program trvá dva nebo tři roky.

  Co je MBA v mezinárodní obchodní správě? Studium podnikání a způsob, jakým mohou společnosti fungovat po celém světě, je tím, co dělá tento předmět jedinečný z jiných programů MBA. Tato oblast často zkoumá podnikání a finance s důrazem na globální vztahy na intenzivnější úrovni než vysokoškolské vzdělání. Kurzy v tomto typu programu mohou zahrnovat řízení lidských zdrojů, tvorbu politik, řízení provozu, etiku, marketing a organizaci.

  Studenti, kteří studují na této akademické úrovni, mohou získat mnoho užitečných vlastností, které mohou být použity v osobním a profesionálním prostředí, včetně silných vyjednávacích a komunikačních dovedností. Tito studenti často hodnotí data a obchodní politiku, což jim může pomoci vylepšit působivé analytické dovednosti.

  Náklady na získání MBA často závisí na mnoha faktorech. Programy s více požadovanými kurzy obvykle stojí více než kratší programy, ačkoli typ univerzity nebo umístění školy může zvýšit nebo snížit celkové školné. Potenciální studenti by měli prozkoumat a srovnávat náklady různých programů s cílem rozhodnout se kvalifikovaně.

  Kariéra v oblasti mezinárodní obchodní správy je četná a může pokrývat celou řadu průmyslových odvětví. Absolventi s MBA jsou často snadněji zaměstnáni na vedoucích pozicích nad ostatními pouze s vysokoškolským vzděláním. Mnoho absolventů pokračovalo v práci jako ekonomové, finanční analytici, marketingoví manažeři, manažeři lidských zdrojů, obchodní specialisté, obchodníci s akciemi a specialisté na styk s veřejností.

  Pokud uvažujete o možnostech studia, abyste získali titul v mezinárodním oboru, prozkoumejte četné příležitosti na celém světě. Mnoho škol nabízí studijní programy v zahraničí nebo online kurzy, takže můžete studovat z domova. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.