Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 25 MBA Programy v Mezinárodní obchod 2023

25 MBA Programy v Mezinárodní obchod 2023

Přehled

Master of Business Administration je magisterský titul, který je určen pro školení studentů pro vedení a manažerské role v podnikání. MBA nabízí absolventům, kteří se stále více stávají velmi konkurenčním pracovním trhem.

Co je MBA v globálním podnikání? Jak se technologie a digitální komunikace zlepšují, společnosti chápou důležitost globálnějšího přístupu k podnikání. Studenti jsou vyškoleni v obecných učebních osnovách spojených s tradičním magisterským studiem v obchodní administrativě a zároveň přidávají kurzy jako mezinárodní lidské zdroje a mezikulturní komunikace. Program studentům zbraně potřebuje znalosti potřebné pro navigaci v komplikovaných otázkách řízení a marketingu na mezinárodní scéně.

Studenti, kteří si v tomto programu získávají MBA, mohou absolvovat pokročilé dovednosti, které jsou zaměřeny na úspěch v dnešní globální ekonomice. Interkulturní komunikační dovednosti, sociální a kulturní citlivost a adaptivní myšlení jsou jen některé z principů pokročilých mezinárodních obchodních osnov.

Náklady se liší v případě MBA v globálním podnikání a budou určeny kombinací několika faktorů. Je studijní program on-line nebo je nabízen v tradiční učebně cihel a malty? Jak dlouho trvá program k dokončení a kde se nachází univerzita?

Vzhledem k tomu, že technologie nadále snižuje svět, trh práce pro absolventy MBA v oboru Globální obchodní program se nadále zvyšuje. Typické vedoucí pozice pro absolventy zahrnují role pro manažery dodavatelského řetězce, globální produktové manažery, obchodní ředitele, obchodní ředitele a viceprezidenty účtu. Všechna tato pracovní místa vyžadují znalost obecných obchodních principů spolu s dovednostmi, které nabízejí zaměření na globální ekonomiku.

Studenti by měli zvážit celou řadu faktorů, včetně umístění, trvání programu a tradiční struktury ve třídě, při výběru univerzity, která bude absolvovat MBA v globálním podnikání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MBA
  • Obchodní podnikání
  • Mezinárodní obchod
  • Mezinárodní obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát