Keystone logo

Filtry

 • MBA
 • Marketing
 • Marketing
 • Marketingový management
Studijní obory
 • Marketing (17)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

17 MBA Programy v Marketingový management 2024

  MBA Programy v Marketingový management

  Vymahatelné a efektivní marketingový plán je rozhodující pro jakékoliv podnikání 'úspěch, bez ohledu na odvětví, že je v. Nicméně, úspěch každé marketingové kampaně se opírá o ty jeho řízení. MBA v Marketing Management vybaví zájemce v oblasti marketingu s dovednostmi potřebnými pro zpracování komplexní marketingové kampaně.

  Ti, kteří chtějí pokračovat v kariéře v marketingu se často ptají, "Co je MBA v Marketing Management?" Tento pokročilý stupeň připravuje studenty k pochopení různých faktorů, které ovlivňují trhy a poskytuje jim znalosti potřebné k formulaci obchodní strategie, které budou splňovat marketing a obchodní potřeby. Studenti zapsaní v tomto programu lze očekávat, že se množství různých tříd, které mohou zahrnovat průzkum trhu, chování spotřebitelů, nových podnikatelských aktivit, vztahů se zákazníky a marketingové komunikace.

  Mnozí studenti se zájmem o MBA v Marketing Management už vím, co jsou základy efektivní marketingové kampaně patří. Nicméně, pokročilý stupeň v oblasti marketingu poskytuje studentům s přidanou hranou ve svém oboru, které mohou umožnit jim, aby se rychle postupovat ve své kariéře a udržení úspěchu na jakýchkoliv projektů, které pracují na.

  Ti, kteří se ptají: "Co je MBA v Marketing Management?" Se obecně zajímají o to, jak moc získání tohoto stupně může stát. Potenciální studenti by si měli uvědomit, že náklady těchto programů se liší podle instituce, umístění a typy kurzů.

  Absolventi tohoto programu mohou získat kariéru v mnoha různých oblastech marketingové účely. Práce mohou být k dispozici technologie, maloobchod, media a plánování události průmyslu.Některé z nejběžnějších kariéry pro ty, kteří s tímto stupněm jsou marketingové manažery, reklamní manažery, průzkum trhu analytici a specialisté public relations.

  &nbsp

  Mnoho programů marketingového řízení mohou být k dispozici zúčastněným studentům on-line. Tento typ programu, může být prospěšné pro ty, kteří vyžadují flexibilní rozvrh, nebo žije na vzdáleném místě. Hledat programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.