Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 MBA Programy v Management událostí 2023

4 MBA Programy v Management událostí 2023

Přehled

MBA v Event Management je přizpůsoben pro začínající impresáriové, kteří chtějí udělat kariéru z produkovat nezapomenutelné velkých příležitostech. Plánování akce, jako jsou svatby, festivaly, koncerty, konference a výstavy je velmi složitý podnik, a absolventi tohoto programu zamíří na trh práce vyzbrojený prostředky nezbytné k plánování a provádění akcí pro firemní, veřejné a dalšími subjekty ,

Jen to, co je MBA v Event Management? Programy připravit absolventy na převzít manažerské povinnosti, které vyžadují organizační, komunikační a obchodní dovednosti. Program se často zahrnuje studium v ​​oblasti cestovního ruchu, volný čas, a pohostinnost, protože tato pole protínají s plánováním akce. Studenti se učí foundational pojmy vztahující se k rozpočtu, marketing a finance. Dále, tento magisterský titul poskytuje znalosti týkající se práva, personalistiky, účetnictví, řízení rizik a komunikace specifické pro správu událostí.

Event management je velmi náročná povolání a úspěch závisí na schopnosti člověka dobře reagovat pod tlakem. MBA v Event Management připravuje studenty na přísnosti dynamické a náročné kariéře. Absolventi odejít s možností dohlížet na výzkumu, projektování, plánování, logistiky, a hodnocení událostí.

Požadavky programu, náklady a doba se liší od instituce k instituci. Zájemci o pokračování tohoto stupně jsou vyzýváni, aby kontaktovat školy pro informace o předpokladech, cena a časový rámec.

Event management je obrovský a stále rostoucí odvětví s trhem práce, který obsahuje plný a částečný pracovní úvazek. Industries, jako je hudba, sport, a publikování je vždy využívají služeb provozovatele události. Korporace nebo soukromých sdružení, které najdou to produktivní, nebo jen zábava, aby své zaměstnance nebo členy, společně využívat manažery událostí zvládnout veletrhy, večírky, nebo konvence.Absolventi mohou rovněž zvážit pozice v spojeneckými profesích cestovního ruchu a luxusní pohostinství. Například hotely organizují bezpočet akcí, včetně setkání, svateb a konferencí.

Zájemci by mohl najít na internetu programy jako ideální způsob, jak sledovat tento magisterský titul. Chcete-li začít, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • MBA
 • Management
 • Management událostí
Studijní obory
 • Management (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát