Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 12 MBA Programy v Management podniku 2023

12 MBA Programy v Management podniku 2023

Přehled

Master of Business Administration je titul udělený jednotlivcům, kteří dokončí program, který se zaměřuje na jejich výuku více o in a out z podnikatelského světa. Jednotlivci obvykle usilují o získání MBA, aby mohli rozvinout své kariérní příležitosti a potenciální příjmy.

Co je MBA v organizačním řízení? Cílem tohoto programu je vybavit absolventy s vedoucími a organizačními schopnostmi, které potřebují k řízení lukrativní organizace jakékoliv velikosti. Instruktoři se mohou snažit rozšířit znalosti studentů o organizační excelence prostřednictvím multidisciplinární perspektivy. Kurzy se mohou zaměřit na podporu rozhodovací schopnosti studentů a zvýšení jejich schopnosti řešit složité problémy.

Absolventi tohoto programu mají tendenci mít mnoho potřebných dovedností a vlastností, včetně schopnosti myslet kriticky a analyticky a schopnost vést s autoritou. Tyto vlastnosti mohou sloužit jim dobře v jakémkoli oboru nebo pozici. Jednotlivci mohou také odejít připraveni reagovat na výzvy, které představuje globální trh.

Kolik může student očekávat, že zaplatí, aby absolvoval magisterský titul v oboru podnikové správy, záleží na tom. Umístění, délka trvání programu a způsob, jakým se mu nebo jejímu vzdělání dostane, mají dopad na konečné náklady.

Stupeň v organizačním řízení může otevřít početné dveře pro absolventy. Mnoho průmyslových odvětví a organizací může těžit z toho, kdo má správné dovednosti a vlastnosti. Někteří absolventi pozic se mohou těšit na pokračování, včetně konzultanta seniorského organizačního vývoje, strategického interního komunikace, konzultanta pro získávání talentů, konzultanta pro organizační návrh a vývoj, manažera digitálního projektu a zpravodajského specialistu.

Mnohé akademické instituce nabízejí MBA v organizačním řízení, ale místo, kde student nakonec skončí, závisí na jeho umístění a flexibilitě. Pokud má student jiné povinnosti, on-line kurzy mohou být nejvhodnější volbou. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MBA
  • Management
  • Exekutiva
  • Management podniku
Studijní obory
  • Management (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát