Keystone logo

8 MBA Programy v Letectví Management leteckých podniků 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Letectví
 • Management leteckých podniků
Studijní obory
 • Letectví (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MBA Programy v Letectví Management leteckých podniků

  Studium k dokončení Master of Business Administration zahrnuje uvedení mysli z vědeckého přístupu zaměřit se na obchodní a manažerské dilemy. Ať už se studenti specializují na finance, statistiky nebo ekonomiku, MBA ukazuje, že mají odborné znalosti, které mohou být přínosem na pracovišti.

  Co je MBA v řízení letectví? Tento program usiluje o získání bohatství obchodní a manažerské znalosti MBA a aplikuje ji na obohacení oboru letectví. Vzhledem k specializované povaze titulu, studenti absolvování s MBA v leteckém managementu se mohou ocitnout s konkurenční výhodou na jiných studentů MBA. Studenti se obecně očekávají, že vstoupí do tohoto programu s předchozími znalostmi marketingu, ekonomiky, řízení a financí, aby mohli trávit svůj čas učením, jak aplikovat tyto dovednosti na jedinečnou oblast letectví.

  Lepší rozhodování, školení v oblasti předpovídání letectví a finanční plánování, které lze získat prostřednictvím tohoto titulu, mohou pomoci studentům v budoucnu. Studenti mohou efektivně plánovat a vyhnout se nákladným chybám i v osobním životě.

  Zatímco MBA může trvat jen několik málo let dokončit, mnoho studentů může být znepokojen náklady. V závislosti na umístění a programu, které student vybírá, náklady na získání MBA se budou lišit. Jednotlivé školy mohou studentům poskytnout další informace o těchto podrobnostech.

  Mnoho studentů, kteří absolvují MBA v oblasti řízení letectví, samozřejmě bude hledat kariéru v oblasti letectví. To může zahrnovat práci pro leteckou společnost jako řídící letového provozu, manažer letiště nebo letecké společnosti, manažer bezpečnosti letišť nebo správce nákladu a nákladu, přičemž všechny pozice mají velkou odpovědnost v potenciálně náročném prostředí. Studenti by také mohli využít svých znalostí o podnikání na pozicích jako obchodní manažeři, účetní, obchodníci nebo finanční manažeři.

  Při hledání programu MBA můžete najít různé možnosti na celém světě, stejně jako on-line kurzy, které vám umožní pokračovat ve vzdělání při zachování současného životního stylu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.