Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 MBA Programy v Módní management 2023

7 MBA Programy v Módní management 2023

overview

MBA je Master of Business Administration. Je to další krok ve vzdělání, jakmile dokončíte bakalářský titul. To obvykle trvá asi dva roky studia na plný úvazek dokončit, ale mnoho programů studia jsou strukturovány jako částečný úvazek, aby vám umožnil pracovat, zatímco budete pokračovat ve svém oboru.

Co je MBA v oblasti řízení oděvů? Svět módy je jedna část tvořivosti a jedna část podnikání. Řídící aspekt tohoto odvětví vyžaduje hluboké porozumění obou stran. Získání MBA v módním řízení vám pravděpodobně poskytne nástroje, které jsou potřebné k řízení nákupu a prodeje v módním světě, stejně jako ty, které jsou nutné pro zvládnutí organizační dynamiky, komunikace, virtuálního prodeje a služeb, textilu a dalších.

Výhody takového programu pravděpodobně pomohou jak ve vaší kariéře, tak ve vašem každodenním životě. Možná zjistíte, že se naučíte dovednosti, jako je řízení značky, organizace a rozpočtování.

MBA v oblasti řízení módy se bude lišit v nákladech, přičemž faktory, jako je umístění a škola, ovlivňují celkové náklady. Vaše volitelná škola vám může poskytnout více informací o nákladech na svůj program, a tak se obrátit na svou rozpočtovou kancelář.

Kariéra v módě pokrývá široké spektrum. Můžete se rozhodnout pracovat přímo pro módní značku jako ředitel oddělení, což pomůže zvládnout její dopad a vliv na průmysl. Případně byste se mohli rozhodnout pracovat jako spisovatel nebo editor publikace, která se zabývá průmyslem, například časopisem nebo webovými stránkami věnovanými módě. Existují také pozice v příbuzných oborech, jako je textil a maloobchod, jako marketingový nebo provozní manažer. Učitelé a odborníci v oblasti výcviku jsou stěžejní součástí módního světa, a zjistíte, že vaše diplom otvírá tyto dveře pro vás.

Školy po celém světě dělají své MBA v módním řízení k dispozici jak v areálu, tak online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

 • MBA
 • Management
 • Módní management
fields_of_study
 • Management (7)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format