Keystone logo

3 MBA Programy v Kostarika pro 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
  • Obchodní podnikání (2)
  • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

MBA Programy v Kostarika

Costa Rica přitahuje studenty z celého světa hledají v oblasti terciárního vzdělávání, zejména studentů s dobrodružnou straně. Costa Rica obrovské krajiny sahají od národních parků, pláží a deštné pralesy, aby na zajímavé aktivity. Kromě toho, noční život, umění a kultura vytváří prostředí pro studenty, růst osobně a profesionálně. MBA v Costa Rica mohou být na začátku velmi zajímavé a obohacující zkušenost a vzdělávací kariéře.

Programy pro MBA v Costa Rica co nabídnout pro každou obchodní student, před právě z vysokoškolského vzdělávání, až po zkušené profesionály řízení. Studenti sledují MBA v Kostarice bude zkoumat skutečné problémy v oblasti managementu, marketingu, účetnictví, etika a informačních technologií. MBA v Costa Rica studenti naučí dovednosti a znalosti potřebné k řešení obtížné situace a učí myslet kriticky a strategicky v neustále se měnící globální obchodní trh.

Chcete-li se dozvědět více o MBA v Costa Rica, podívejte se prostřednictvím níže uvedených možností a najít program pro vás to pravé!