Keystone logo

Filtry

 • MBA
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
 • Obchodní podnikání (4)
 • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)
 • Ekonomika (1)
 • Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

4 MBA Programy v Kolumbie pro 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  MBA Programy v Kolumbie

  Columbia byla považována za jednu z nejlépe střežených tajemství Jižní Ameriky. U dynamických měst, řadu krajiny a bohatou kulturu, mnozí zahraniční studenti dělají ideální volbou pro MBA na Columbia. Vysokoškolské vzdělání v Kolumbii výrazně rozšířila v posledních letech a má za následek vytvoření vynikající obchodní a manažerské programy, které mohou vést k řadě pracovních příležitostí v malých firmách a nadnárodních korporací.

  Možnosti pro MBA na Columbia patří na plný úvazek, na částečný úvazek, a distančního studia, která dává studentům možnost podílet se na programu, který splňuje jejich potřeby. Studenti sledují MBA na Columbia získají foundational dovednosti a znalosti v podnikání, které jim umožní, aby nástroje ke kritickému myšlení a strategicky. Program možnosti se liší pro MBA na Columbia v závislosti na škole, a mnozí se i Latinské Ameriky a mezinárodní hledisko.

  Projděte níže uvedených možností, a můžete najít MBA na Columbia, který vám pomůže dosáhnout vašich osobních a profesních cílů!