Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 MBA Programy v Kariérní koučink 2024

4 MBA Programy v Kariérní koučink 2024

Přehled

Master of Business Administration je dvouletý titul, který lze získat po dokončení bakalářského programu. Ukazuje potenciálním zaměstnavatelům, že jste vyvinuli hluboké a důkladné pochopení složitosti předmětu.

Co je MBA v kariérovém koučování? Příležitosti v oblasti lidských zdrojů rostou, když společnosti začínají chápat hodnotu svých zaměstnanců jako komoditu a zaměstnanci začínají chápat hodnotu svého profesního života. Tento konkrétní aspekt lidských zdrojů se zabývá tím, jak HR pracovníci a kariéři a trenéři mohou pomoci zaměstnancům na všech úrovních společnosti v rozvíjení a rozvíjení vlastních dovedností a postavení v rámci organizace.

Výhody MBA v kariérovém koučování jsou často mnoho a různé. Mohli byste se naučit věci jako interpersonální dovednosti, organizační dynamika a časové řízení, které vám mohou pomoci osobně i profesionálně.

Náklady na program, jako je tento, mohou záviset na řadě faktorů, jako je kvalita vzdělávání a region, ve kterém se škola nachází. Obraťte se na požadovanou instituci na podrobnosti o svých nákladech.

Kariéra je v oblasti řízení kariéry. Můžete se rozhodnout pracovat jako správce lidských zdrojů ve velké společnosti, pomáhat jednotlivcům, kteří tam pracují, rozvíjet jejich plný potenciál. Nebo se můžete rozhodnout hledat kariéru konzultanta ve firmě pro lidské zdroje, která pomáhá dalším firmám při vytváření programů a procesů, které pomáhají jejich zaměstnancům růst. Můžete se také rozhodnout, že půjdete do vládní práce a pomáháte v programech, které se zabývají potřebami nezaměstnaných. MBA v kariérovém koučování by mohla otevřít všechny tyto dveře a další.

Mnoho institucí nabízí takové programy, a to jak on-line, tak v standardním prostředí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MBA
 • Sebezdokonalování
 • Kariérní koučink
Studijní obory
 • Sebezdokonalování (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát