Keystone logo

28 MBA Programy v Obchodní podnikání Inovace 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Obchodní podnikání
 • Inovace
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (28)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MBA Programy v Obchodní podnikání Inovace

  Pokud si myslíte, sami mají podnikatelské myšlení a vždy myslet na inovativních nápadů, pak byste měli najít hodnotu v vydělávat MBA v inovaci. Studenti získají nástroje, které potřebují, aby své podnikatelské nápady do života a dát je do akce. Dokonce i jednotlivci, kteří jsou již v obchodním světě můžete najít hodnotu v vydělávat magisterský titul v oblasti inovací.

  Co je MBA v inovacích? MBA v programu Inovace je určen nejen na pomoc jednotlivcům vykonávat základní pracovní funkce, ale přinést nové a revoluční myšlenky ke stolu. Nejen to, ale studenti by měli být schopni rozvíjet vůdčí schopnosti a naučit se přijímat lepší obchodní rozhodnutí, zatímco oni se vydělávat na jejich míru. Další dovednosti, které studenti mohli dozvědět více o zahrnují etické rozhodování, tvořivost, týmovou spolupráci, komunikaci a emoční inteligence.

  Vyzbrojeni v magisterském studijním programu, jednotlivci jsou lépe připraveni k vytvoření nové technologie a zapněte své podnikatelské sny do reality. Ti, kteří již pracují v podnikatelském odvětví může mít vzdělání a vhled, že je třeba rozvíjet svou kariéru na další úroveň. V závislosti na programu, může Studenti se také dozvědět více o podnikání.

  Náklady na inovace magisterského studijního programu se mohou lišit od země k zemi. K dispozici je také skutečnost, že některé programy budou buď dražší, nebo levnější, v závislosti na tom, kde se student rozhodne získat jejich titul. Studenti mohou také zjistit, že je to levnější pro ně zapsat buď na plný úvazek nebo zrychlený program.

  Poté, co získal titul MBA v oblasti inovací, studenti budou více než pravděpodobné, že bude moci pohybovat po firemním žebříčku. To není neobvyklé slyšet studentů se děje, aby se stal senior viceprezidenti, firemní manažeři a ředitelé.V závislosti na programu, mohou studenti také schopni učinit obchodní vztahy v rámci programu, které může využít pro své požadovanou kariéru.

  Studijní programy Inovace magisterského jsou k dispozici on-line v různých zemích, a jsou ideální pro studenty, kteří by mohli žít v místech, kde nemají přístup k fyzickým zařízením. Můžete také zjistit, že on-line program je vhodnější pro svůj rozvrh. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.