Keystone logo

10 MBA Programy v Energetika Energetický management 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Energetika
 • Energetický management
Studijní obory
 • Energetika (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MBA Programy v Energetika Energetický management

  MBA programy v oblasti energetiky a životního prostředí jsou určeny pro studenty, kteří chtějí jumpstart svou kariéru v oblasti energetiky a zároveň zvládat cenné obchodní a vůdčí schopnosti. Studenti MBA energie a MBA programů pro životní prostředí bude studovat celou řadu témat týkající se uplatňování teorie na globálních trzích s energií, management, obchod s energií, finanční účetnictví, energie / právo životního prostředí a politiky, jednání a marketing.

  Kariérní vyhlídky pro absolventy MBA Energetika a životní prostředí MBA programy zahrnují odměňování pozice ve veřejném nebo soukromém sektoru, konkrétně pracovat s řadou technologií, jako jsou solární, větrné, přílivové-, geotermální energie, biomasa-, jaderných, oleje a plynem energie. Profesionální aplikace patří poradenství, výzkumu, analýzy, projektu a správy majetku, a další.

  Na této stránce můžete požádat o informace o jednom nebo více z následujících MBA energetiky a životního prostředí MBA programů akreditovaných univerzitách po celém světě!