Keystone logo

15 MBA Programy v Management Exekutiva 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Management
  • Exekutiva
Studijní obory
  • Management (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Management Exekutiva

Master of Business Administration může otevřít mnoho dveří v profesionální kariéře. To je důvod, proč se mnozí jednotlivci vracejí do školy, aby získali své MBA pověření i po dosažení úrovně řízení se svými stávajícími zaměstnavateli. Absolventi programů MBA se učí dovednosti, které mohou zvýšit jejich kariéru na nové úrovně.

Co je MBA ve výkonných programech? Tento titul je určen pro pracující profesionály, kteří chtějí posílit své podnikatelské nadace a postavit se na vedoucí pozici. Díky kombinaci kurzu a praktických aktivit mohou studenti rozvíjet dovednosti, které mohou okamžitě využít v rámci svých organizací. Studenti mohou očekávat, že kurzy budou pokrývat pokročilé principy v oblasti řízení, správy, financí a marketingu.

MBA v Executive programy studenti jsou obecně dobře-zběhlý v technikách řízení podniku. Nicméně s finančními, vedoucími a organizačními dovednostmi získanými během tohoto programu mohou absolventi lépe spravovat své osobní finance a stát se lídry ve svých komunitách, a zároveň se mohou stát jako strategičtí myslitelé pro své organizace.

Náklady na program budou záviset na instituci a programech, které nabízí. Potenciální studenti by měli před provedením konečného rozhodnutí prověřit všechny možné možnosti.

Získání MBA ve výkonných programech může připravit studenty, aby uspěli v různých úlohách od vedení vedení ve velkých korporacích až po manažerské pozice v rámci neziskových organizací. Konkrétně absolventi těchto programů mohou skončit v pozicích, jako je finanční manažer, prezident provozu, generální ředitel a hlavní provozní pracovník. Absolventi tohoto titulu mohou mít více příležitostí pro vyšší manažerské pozice a nejvyšší platy.

MBA programy jsou nabízeny po celém světě. Třídy mohou být k dispozici online a na akademické půdě a v závislosti na vašem plánu a můžete dokonce zvolit program na plný nebo částečný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.