Keystone logo

20 MBA Programy v Datová analytika 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Technologie
  • Datová věda
  • Datová analytika
Studijní obory
  • Technologie (20)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Datová analytika

Master of Business Administration (MBA) míra nabízí studentům kurzů v oblasti financí, účetnictví a marketingu. S full-time zápisu, MBA lze obvykle být dokončena do dvou let. Stupeň nabízí studentům schopnost učit se a zdokonalovat obchodní strategii.

Co je MBA v analýzy dat? MBA v oblasti analýzy dat vám pomůže naučit se zlepšuje analýzu dat a obchodních dovedností. Studenti se seznámí s business intelligence, analytiky datových a informačních technologií, včetně dovedností potřebných pro analýzu podnikových procesů a prediktivní modelování. Mnoho programů klást důraz na etické principy, vůdčí schopnosti a globálních trzích. Podnikání, financování, mezinárodní obchod a rozvoj organizace jsou všechny oblasti studia, které mohou být specializují na.

Dokončení MBA v oblasti analýzy dat umožní studentům hands-na znalosti získané prostřednictvím praktických zkušenosti v oblasti výzkumu.Ty budou kombinovat s poznatky o obchodních praktikách, které posílí studentům zlepšit jejich obchodní rozhodnutí a profesní dovednosti.

Náklady na dosažení MBA značně liší od vysoké školy na vysokou školu a region od regionu. Chcete-li se dozvědět více o náklady spojené s tímto stupněm, obraťte škol, které nabízejí programy, které vás zajímají.

Dada analytika je pole-demand a titul MBA v oboru analýzy dat může otevřít mnoho příležitostí. Toto pole nabízí zaměstnancům příležitost pro růst a rozvoj a zároveň vydělávat pohodlné platy. Nejlepší zaměstnavatelé na celém světě hledají lidi s analytickými schopnostmi, které jim pomohou využít dat. Populární tituly pracovní business analytik, systémový analytik, inteligence developer business, datové architekt a řešení architekt. Dovednosti potřebné pro tyto pozice zahrnují skladování dat, analýzu dat, správu dat, podnikový proces a strukturovaný dotazovací jazyk.Všechny tyto dovednosti se lze naučit s MBA v analýze dat.

Tento titul je nabízen v různých místních, mezinárodních a on-line programy. Chcete-li začít na svém stupni, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.