Keystone logo

131 MBA Programy v Obchodní podnikání Business 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Obchodní podnikání
  • Business
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (131)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Obchodní podnikání Business

Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul na úrovni od vysokoškolského stupně podnikání. Většina MBA má sadu základních tříd, ale během kurzu se rozhodnete specializovat v oboru. Mnoho univerzit vyžaduje, aby jste absolvovali zkoušku GMAT.

Co je MBA v podnikání? Je to populární vysokoškolský titul, který se zaměřuje na mnoho aspektů podnikání. Jako MBA student budete studovat celou řadu různých oblastí v podnikání. Témata, se kterými se můžete setkat, zahrnují účetnictví, ekonomiku, finance, marketing, management, mezinárodní obchod a obchodní právo. Většina MBA v obchodních programech nabízí studentům možnost volby se specializovat na určitou oblast podnikání kromě dokončení jádrového kurzu. Magisterský titul v oboru je obvykle skvělý pro získání komplexnějšího pochopení všech různých aspektů, které se podílejí na podnikání.

Obchodní škola podporuje týmovou práci, která vám umožní rozvíjet dovednosti v oblasti vytváření sítí. To je skvělé pro získávání mentorů, hledání pracovních míst a budování profesionálních kontaktů. Můžete také rozvíjet nové dovednosti a znalosti, jako je vedení a intelektuální tvořivost, které by mohly přispět k rozvoji vaší kariéry.

Mnoho různých faktorů má vliv na náklady na vzdělávání. Umístění, typ programu a styl účasti mohou mít vliv na MBA v obchodních školách. Vyberte si program, který vyhovuje vašim potřebám a kontaktujte školní kancelář, kde získáte informace, o dalších nákladech a požadavcích.

Absolventi obchodních programů mohou být kvalifikováni pro práci v řadě oblastí: zdravotní péče, technologie, finanční služby nebo federální vláda. Některé oblíbené pracovní pozice, které byste mohli vykonávat, zahrnují správce shody, manažera obchodních operací, finanční manažera, manažera lékařských a zdravotních služeb nebo účetního. To jsou jen některé z možných možných kariérních možností a mnoho absolventů zjistí, že držení MBA v obchodě představuje mnoho příležitostí.

Magisterský titul v oboru je nabízen online prostřednictvím univerzit po celém světě. Chcete-li najít program MBA, který je pro vás to pravé, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.