Keystone logo

3 MBA Programy v Stavebnictví Řízení stavebních projektů 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Stavebnictví
 • Řízení stavebních projektů
Studijní obory
 • Stavebnictví (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular locations

  MBA Programy v Stavebnictví Řízení stavebních projektů

  Master of Business Administration je druh pokročilého stupně určený pro studenty, kteří sledují kariéru v podnikání. Tato vzdělávací cesta je intenzivní program, který obvykle trvá dva roky. Mnozí studenti se rozhodnou získat MBA poté, co získali vysokoškolské vzdělání v oboru podnikání.

  Co je MBA v oblasti řízení projektů v oblasti staveb? Tento typ studijního programu zkoumá požadavky a odpovědnosti za hladký návrh a dokončení stavebních projektů. Studenti se mohou setkat s kurzy daňových systémů, manažerských dovedností, obchodního práva, pracovního práva, řízení lidských zdrojů, nabídky a poptávky, typů trhu, ekonomiky, správního práva a odpovědnosti firem. Tato témata jsou navržena tak, aby pomohla absolventům připravit se na dohledové pozice ve stavebních firmách nebo ve stavebních firmách.

  Existují četné dovednosti, které student může získat při řízení stavebních projektů, včetně vysokých organizačních schopností a silné mezikontinentální komunikace. Tito studenti mají také tendenci získat schopnost vést ostatní k dosažení cílů. Všechny tyto dovednosti mají aplikace na pracovišti a mohou pomoci absolventům uspět v osobních záležitostech také.

  Náklady na získání pokročilého stupně se mohou lišit v závislosti na umístění a druhu školy nabízející stupeň a počet kurzů potřebných pro splnění požadavků programu. Studenti mohou využít finanční podporu nebo stipendium na kompenzování nákladů na studijní program.

  Oblast managementu stavebních projektů může vést k plnění kariéry. Student s magisterským vzděláním v tomto oboru může zlepšit své šance získat místo nad studentem pouze s bakalářským studiem. Potenciální pracovní pozice v této oblasti zahrnují silniční inženýry, technické architekty, stavební inspektory a stavební inženýry. Jak soukromé, tak vládní stavební firmy často hledají v této oblasti vyškolené pracovníky.

  Mnoho postgraduálních programů včetně možností MBA je k dispozici po celém světě a můžete zvážit program, který nabízí kurzy online nebo na částečný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.