Keystone logo

3 MBA Programy v Management Řízení rozvoje 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Management
 • Řízení rozvoje
Studijní obory
 • Management (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MBA Programy v Management Řízení rozvoje

  MBA je odborný titul udělený jednotlivcům, kteří dokončí své vyšší-divize studia v řízení obchodu. Jeden typicky sleduje Master of Business Administration k posílení jeho nebo její kariérní vyhlídky a zvýšení výdělku potenciálu.

  Co je MBA v oblasti řízení rozvoje? Tento program je navržen tak, aby poskytoval studentům analytické, strategické a kritické myšlení schopnosti, které jsou nezbytné pro vedoucí úlohu a pro řízení lidí a projektů. Kurzy nabízené v tomto programu mohou zahrnovat ekonomiku pro globální podnikání, strategické obchodní projekty, strategické řízení, vedení a řízení lidí, marketing, operace a technologie a mezinárodní podnikání v kontextu. Konkrétní cesty, které mohou studenti studovat, zahrnují podnikání, poradenství nebo technologii.

  Jednotlivci, kteří absolvují vysokoškolské vzdělání, mají často možnost vylepšit cenné dovednosti, které mohou být použity v jakékoli oblasti. Kromě rozvíjení silných analytických a kritických myšlenek mohou studenti také odejít z programu vybaveného znalostmi a dovednostmi potřebnými pro plánování, realizaci a řízení úspěšných projektů pro vývoj produktů.

  Náklady na vysokoškolské vzdělání se liší od školy do školy a kolik člověk může očekávat, že zaplatí MBA, závisí na řadě bodů. Umístění a trvání programu jsou dva největší faktory, které je třeba zvážit.

  Vzhledem k tomu, že tento stupeň je tak interdisciplinární, absolventi programu mají tendenci mít pracovní příležitosti v mnoha průmyslových odvětvích. Některé konkrétní tituly, které absolvent může očekávat, patří například vývojový manažer, ředitel výzkumu a vývoje, manažer vývoje obchodu, manažer vývoje značky, manažer rozšiřování organizace, výkonný ředitel pro vývoj produktů, manažer pro vývoj aplikací nebo organizační konzultant pro vývoj a vývoj.

  Více institucí nabízí MBA v oblasti řízení rozvoje, ale kde se student rozhodne jít, závisí na jeho umístění, financích a stávajících odpovědnostech. Pro jednotlivce, kteří mají pracovat na plný úvazek nebo mají rodinu, která se starají, jsou on-line kurzy pohodlnou nabídkou. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.