Keystone logo

9 MBA Programy v Ekonomika Finance Řízení rizik 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Řízení rizik
Studijní obory
  • Ekonomika (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Ekonomika Finance Řízení rizik

Obchodní stupeň je užitečný v mnoha směrech. Existuje mnoho různých pracovních příležitostí pro ty, s bakalářským titulem v podnikání. Pokud se rozhodnete sledovat Master of Business Administration, získáte výhodu soustředit na specializovaných oblastí, jako je řízení proti podvodům.

Co je MBA v řízení podvodům? Jedná se o studiu v podniku, který se zaměřuje na podvodu. Témat mohou zahrnovat soudní účetnictví, hodnocení rizik, krádež identity, počítače podvod, finanční analýza, audit a další. V mnoha případech může být požadována práce nebo disertační práce krytí původní výzkum před absolvování. Programy obvykle trvat dva roky dokončit, ale může trvat déle, pro studenty, kteří pracují a zároveň ukončení studia.

Pokračování magisterský titul v oboru obchodní administrativa v boji proti podvodům má mnoho výhod. To otevírá jedinečný kariérní příležitosti, a většina programů jsou k dispozici pro dokončení on-line.Získání MBA je také odrazovým můstkem k získání doktorského titulu.

Kolik to bude stát vydělat fraud management MBA, závisí na tom, kde budete mít své třídy, a jak dlouho program trvá. Je důležité, abyste pečlivě výzkum program volby zjistit, jaký druh nákladů jsou zapojeny. Budete také muset rozhodnout, zda je pro vás lepší, aby se kurzy on-line nebo na akademické půdě.

Studenti, kteří absolvují MBA v oblasti řízení proti podvodům mohou mít nárok na řadu související s podnikáním kariéry, zejména pozice v souvislosti s vyšetřováním, finančních předpisů a trestního soudnictví. Kariérní možnosti mohou zahrnovat prevenci ztráty specialista, bankovní zkoušejícího, auditor, podvodu vyšetřovatel, kontaktní osoby a ostatních pozic. Studenti, kteří se rozhodnou pokračovat doktorát najít vyšší pozice, jako je federální regulátor a vyšetřovatel, otevřený k nim.

Většina aplikací pro správu podvodu MBA může být dokončena online.Před podáním žádosti do programu mohou studenti potřebovat bakalářský titul v příbuzném oboru a kvalifikační GMAT nebo GRE skóre. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.