Najděte si své MBA

Co studovat
Kde studovat

Studijní místa

V databázi máme více než tisíc univerzit z celého světa.

MBA programy

Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Programy MBA jsou považovány za jedny z nejprestižnějších na světě. Studenti MBA programů studují teorii a aplikaci principů podnikání a managementu. Programy MBA vybaví studenty znalostmi, které lze aplikovat na různé situace v reálném světě podnikání.

MBA může přidat další konkurenční výhodu do jakéhokoli profesního životopisu - ať už přicházíte přímo z bakalářského studia nebo jste pracující profesionál. MBA programy v mezinárodním podnikání , MBA programy v HR , MBA programy v financích , MBA programy v managementu , MBA programy v IT , MBA programy v marketingu a mnohé další jsou použitelné v různých oblastech podnikání. Programy MBA budou přínosem pro profesionály hledající zaměstnání ve veřejném, neziskovém i soukromém sektoru nebo dokonce ve vlastnictví firmy.

Rozmanitost různých programů MBA může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy MBA uvedené níže.