Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 Kombinované MBA Programy v Management 2023

7 Kombinované MBA Programy v Management 2023

Přehled

Po získání bakalářského titulu se mnozí lidé rozhodnou pro magisterský titul v oboru Business Administration, aby jim poskytli výhodu na dnešním konkurenčním trhu práce. MBA poskytuje znalosti v řízení podniku a provozu a může být studován na částečný úvazek, což umožňuje studentům získat pracovní zkušenosti během studia.

Co je part-time MBA v managementu? Bez ohledu na to, jak skvělý je jeho produkt nebo služba, podnik nebude nikdy úspěšný, pokud nebude řádně spravován. MBA v managementu učí studenty porozumět různým aspektům obchodního provozu, včetně marketingu, financí, ekonomiky, strategie a analýzy, přičemž věnuje zvláštní pozornost tomu, aby poskytoval pevný základ v osvědčených postupech řízení a vůdčích dovednostech.

Praktické znalosti získané v obchodních operacích pomáhají absolventům uspět ve své kariéře od prvního dne. Nicméně stejně tak cenné jsou soft learningové dovednosti, jako je komunikace a analýza, které pomáhají absolventům prospívat ve všech aspektech života. Tyto dovednosti jsou také páteří silné strategie řízení.

Výuka a poplatky za MBA se značně liší v závislosti na tom, která univerzita, vysoká škola nebo obchodní škola je vybrána. To je jeden z mnoha faktorů, které potenciální studenti by měli vyzkum před výběrem specifického programu. Nejlepší je, abyste se obrátili přímo na přijímací kancelář, abyste získali více informací o nákladech.

Při výběru této specializace absolventi s MBA v Managementu se ocitnou v dobrém postoji, aby vstoupili přímo do manažerské pozice po ukončení studia. Tyto pozice mohou být ve finančním oddělení, v oddělení marketingu, v oblasti prodeje / obchodu nebo ve strategii a operacích. Názvy pracovních pozic by mohly zahrnovat marketingový manažer, vedoucí provozu nebo finanční analytik. Absolventi mohou mít také nástroje potřebné k zahájení vlastního podnikání.

Existují možnosti pro studium MBA na částečný úvazek ve vedení v zemích po celém světě. Online tituly jsou také populární, protože umožňují větší flexibilitu a studenti mohou studovat v mezinárodních institucích bez nutnosti přemísťování. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Kombinované MBA
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát