Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 Kombinované MBA Programy v Finance 2023

7 Kombinované MBA Programy v Finance 2023

Přehled

Program MBA na částečný úvazek může být dokonalým řešením, které pomáhá zaměstnaným profesionálům vystupovat ve své kariéře a poskytuje důležité dovednosti pro dnešní pracoviště. Tyto pokročilé studijní programy často zahrnují kurzy související s obchodními dovednostmi s méně intenzivním rozvrhem než programy na plný úvazek, čímž se lépe umožní rovnováha mezi školou a prací.

Potenciální studenti se mohou zajímat právě o to, co je MBA na částečný úvazek ve financích? MBA na částečný úvazek v oblasti financí je obvykle pokročilý obchodní stupeň v oblasti financí. Kurzy často zahrnují základní obchodní školení v předmětech, jako je ekonomika, marketing, účetnictví a statistiky, spolu s finančními, bankovními a investičními tématy, jako jsou futures a opce a bankrot. Programy mohou klást větší důraz na podnikání nebo finance nebo rovnoměrné vyvážení obou příbuzných oblastí.

Absolventi s MBA na částečný úvazek v oblasti financí často rozvíjejí řadu užitečných dovedností včetně metod řízení. Znalosti v oblasti finančního řízení a analýzy mohou být užitečné v mnoha zaměstnáních.

Ne všechny programy MBA na částečný úvazek stojí stejnou částku. Náklady se mohou lišit v závislosti na různých faktorech, včetně konkrétní vysoké školy nebo univerzity, stejně jako na délku studia. Výzkumné náklady na program a zvážení finančních zdrojů mohou pomoci budoucím studentům učinit správné rozhodnutí.

MBA na částečný úvazek v oblasti financí obvykle připravuje absolventy na kariéru v mnoha oblastech. Absolventi mohou být dobře připraveni na role jako obchodní nebo investiční bankéř, finanční ředitel, finanční analytik a finanční ředitel. Kromě finančně zaměřené kariéry, dovednosti a zkušenosti získané s part-time MBA ve financích mohou připravit absolventy na pozicích včetně správce, majitel firmy a generální ředitel.

Programy na částečný úvazek pro získání MBA jsou často k dispozici u institucí po celém světě. Online programy mohou být k dispozici kromě tradičních programů umístěných v areálu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Kombinované MBA
  • Ekonomika
  • Finance
Studijní obory
  • Ekonomika (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát