Keystone logo

1 Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání Business v Surrey, Kanada pro 2024

Filtry

Filtry

 • Kombinované MBA
 • Kanada
 • Obchodní podnikání
 • Business
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání Business

  Surrey, je město, kde je možné najít řadu diplomových a studijních programů, které se týká vědy, umění, zdravotnictví, obchod a dovednosti kurzy pro studenty. Vysokoškolské vzdělání je dobře postaráno četnými vzdělávacími centry, jako je Kwantelen Polytechnic University a dalších vysokých škol, které jistě měly dopad na komunitu.

  Obchodní studie odkazují na disciplíně oblasti, která se skládá ze tříd, jako jsou finance, marketing, vedení a řízení peněz. Třídy mohou být přijata jako součást určitého stupně nebo připravit studenty na služební kariéry.

  Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

  Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.