Keystone logo

49 Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání 2024

Filtry

Filtry

  • Kombinované MBA
  • Obchodní podnikání
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (49)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání

Pro mnoho studentů je nejtěžší součástí zapsání do magisterského programu vyrovnání jejich pracovních míst a rodin s jejich vzděláním. MBA na částečný úvazek může studentům umožnit další vzdělávání a získání odborných znalostí v jejich zvolené profesní oblasti, aniž by obětovali další oblasti svého života.

Co je MBA na částečný úvazek v obchodních studiích? Typicky navržený tak, aby studenti důkladně pochopili, jak fungují podniky na všech úrovních, tento typ programu obvykle používá kurzy zaměřené na témata, jako jsou marketingové techniky, obchodní strategie, implementace a finance. Studenti se obvykle naučí, jak se orientovat ve složitých obchodních zásadách a zároveň se účastní kurzu o teorii řízení. K získání znalostí studentů o podnikatelském světě může být také zahrnuto několik kurzů všeobecného vzdělávání, jako je účetnictví a psaní.

Studenti obvykle vyvíjejí několik základních dovedností, zatímco jsou zapsáni do MBA na částečný úvazek v Business Studies. Vedoucí dovednosti by mohly studenty v budoucnosti stát silnými kandidáty na podporu pracovních příležitostí a analytické dovednosti jim mohou pomoci při orientaci ve světě podnikání. Silná kompetence v komunikaci by mohla pomoci studentům v jejich profesním i osobním životě.

Náklady na program MBA na částečný úvazek se mezi univerzitami liší. Každá škola má své vlastní stanovené školné a faktory, jako je umístění v třídě, mohou ovlivnit i cenu.

S part-time MBA v Business Studies, studenti obvykle kvalifikovat pro různorodý rozsah kariéry. Mnozí pracují jako podnikatelé a založí vlastní firmy. Jiní dávají přednost postavení obchodních analytiků nebo konzultantů. Pro ty, kteří mají kreativní práci, kariéru jako marketingoví manažeři nebo reklamní manažery, mohou být k dispozici. Studenti, kteří dávají přednost práci s čísly, někdy najdou práci jako kompenzační manažeři, finanční poradci nebo analytici dat.

Univerzity po celém světě usnadňují studentům přístup k vysokoškolskému vzdělávání nabízením on-line kurzů. Zatímco MBA na částečný úvazek jsou obvykle nabízeny jak online, tak na akademické půdě, přijímání online kurzů obvykle poskytuje studentům větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.